6 AY SONRA İLK TOPLANTI

Bu habere 214 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 02/02/2018
AK Parti İlçe Teşkilatı yaklaşık 6 ay süreden sonra ilk aylık divan tolantısını gerçekleştirdi. Katılması beklenen Yalçın Akdoğan’ın ise son dakikada gelmeyeceği belirtildi.
Cimcime termal Otel’de Çarşamba Günü düzenlenen AK Parti Aylık Aylık İlçe Danışma Toplantısına Belediye Başkanı Özdemir Turgut, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Cemal Güngör, Haymana İlçe Başkanı Rüstem Kandemir, İlçe Koordinatörü Orhan Hakan Kılınç, AK Parti Haymana Gençlik Kolları, Kadın Kolları, Mahalle Başkanları, Belediye meclis üyeleri ile diğer partililer katıldı.
Katılması beklenen Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan’ın ise son dakikada gelemeyeceği rahatsızlığı nedeniyle gelemeyeceği açıklandı.
Açılış konuşmasını AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kandemir yaparak şunları söyledi; “Hepiniz hoşgeldiniz. İlçe kongremiz nedeniyle 6 ay sonra ilk dannışma toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Bu sürede mahalle topalntılarımızı gerçekleştirdik ve ak sevdamızın gereklerini yaptık. Bu heyecana herkesi davet ediyorum.”
Daha sonra kürsüye AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Emre Avcı gelerek, “Gençlik kolları olarak yolumuza devam ediyoruz. Sorumluluğumuzun farkındayız. Bu nedenle üzerimize düşen her çalışmayı yapıyoruz.” dedi.
Avcı’nın konuşmasının ardından yoklama yapıldı ve faaliyet raporu okundu.
Culuk Mahalle Başkanı Timur Koçaslan ve Seyran Mahalle Başkanı Metin Sönmez de partileri adına yaptıkları çalışmaları kısaca anlattı.
Belediye Başkanı Özdemir Turgut da yaptığı konuşmada şunları dile getirdi, “Yamak grup yolunun Karayolları’na devri konusunda ve doğalgaz ile ilgili gerekli çalışma ve girişimleri yaptık. 2019 yılı programına doğalgazı aldırmayı başardık. Bu yıl ayrıca 350 km grup yolu çalışması yapılacak. Pazar yeri projemiz hazır ve ihale aşamasında. Ankara Yolu bitti, taziye evi yaza doğru peyzaj çalışmalarından sonra açılacak. EGO ile ilgili dedikodular var. Biz Büyükşehirden sözünü aldık. İlçemize hayırlı olsun diyorum.”
Özdemir den sonra AK Parti Haymana İlçe Koordinatörü Osman Hakan Kılınç da gündemle ilgili konuşmalar yaptı ve görevinin sona erdiğini belirterek “Hakkınızı helal edin” dedi.
AK Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Cemal Güngör ise yaptığı konuşmada son günlerin konusu Zeytin Dalı harekatı ile ilgili konuştu. Ayrıca mahalle başkanlarını uyararak sandık bazlı çalışma yapmalarını istedi.
Toplantı partililerin söz almasının ardından dilek ve temenniler ile sona erdi.
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
Bu yazıya toplam 5 yorum yapıldı.
 • Başlık : Bekir 08/02/2018 07:46:19
  Gönderen : Haymana
  Rustem baskandan allah razi olsun herkese eşit davraniyor ben başarilarin devamini diliyorum adaletin yeter baskanim
 • Başlık : Halil 08/02/2018 07:44:17
  Gönderen : Haymana
  Terbiyesizligin luzümü yok kim bir çivi çaktiysa allah razi olsun ins.bu yorumu yazan hakan efendi ayni kemal kiliçdar gibi içi içini yiyor inşallah çatlatsin özdemir başkana zaloglu rüstem başkana tesekkur ediyor allaha emanet insallah
 • Başlık : yalan söylemekten bıkmadınmı 05/02/2018 22:38:07
  Gönderen : hakan
  Rüstem yeter şu yalanların birde çıkmışsın ego getiriyorum diye insanları kandırıyorsun özdemir başkanın uğraşıp ğetirdiğini herkez biliyor sen niye kendine pay çıkartıyorsun başkanın çalışmasını kendin yapmış gibi lanse ediyorsun yapılan hizmet senden yapılmayınca özdemir başkan yapmıyor diye topu atıyorsun senden takken düşecek kelin görünecek vesellam...
 • Başlık : Hep ayni teraneler 03/02/2018 20:39:13
  Gönderen : Yutmayan Haymanali
  Dogalgazi devlet getircek..Grup yollarini devlet yapacak..Taziye Evini,Kapali Pazari,Peyzaj Calismalarini ve Egoyu Buyuksehir Belediyesi yapacak...sn OZDEMIR TURGUT sen Haymana Belediyesi olarak ne yaptin ??? Bu hizmetleri neden kendi hizmetin olarak sunmaya calisiyosun ?
 • Başlık : mutlu olan kimse yok gibi 02/02/2018 01:42:05
  Gönderen : haymanali
  gelmiş gecmiş en kötü yönetim halkın içinde olmayan hizmet eksikligi had safada olan parti 5 e bölünmüş heyacan hırs kalmamış herkez bir birine dülman olmuş ahde vefa yok yıllarını veren insalar dışlanmış hor görülmüş insaların yüzüne bakın hepsi umutsuz cumhur başkanı canla başla calışırken bizim ilçede tam tersi oluyo parti benim diye diye parti bitti halk için calışan kimse yok bizim için bir sevdadır ak parti ama bu yönetim belediye akparti ilkeleriyle bire bir zıt alası yok kibir kendilerini yüksek görme insaların arkasında iş cevirme yalan dolan sanki haymana paris olduda biz görmedik insalar yıllarca köy köy gezdi calıştı akpartiyi yükseltti bunlarda hazıra kondu burda tek kişi emre avcıyı şahsen takdir ediyorum güler yüzüyle hekezle eşit olan samimi olan insaların içinde olan birisidir yigidi öldür hakkını yeme haymana hep kan kaybediyo kaybetmeyede devam edecek insaların içine cıkmaya yüzü olmayanlar siyasetin başında ne yazıkkı allah sonumuzu hayır eylesin