AK PARTİ TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE

Bu habere 245 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 06/07/2018
AK Parti Haymana İlçe Teşkilatı ve Belediye Başkanı Özdemir Turgut seçimlerden büyük başarı ile çıkmanın ardından esnaflara teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
24 Haziran’da yapılan seçimlerde Haymana Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yüzde 70, Milletvekilliğinde de AK Parti’ye yüzde 58 oy çıkarmıştı.
AK Parti İlçe Teşkilatı da seçimlerin ardından vatandaşlara ve esnaflara bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
Ziyarete Belediye Başkanı Özdemir Turgut, AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kandemir, Belediye Meclis Üyelerinden İsmail Can, Havva Feyza Yıldırım, İrfan Kutsal, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Emre Avcı ile parti üyeleri katıldı.
AK Parti İlçe Teşkilatı ziyaret esnasında yaptıkları ortak açıklamada şunları dile getirdi, “Bu ziyaretler seçimlerde bize teveccüh gösteren hemşerilerimize teşekkür içindi. Seçimler bitti artık birlik olma ve kaynaşma zamanıdır. Seçimlerde partimiz çok büyük bir başarı elde etmiştir. Kendi bölgemizde Cumhurbaşkanlığı’nda 1’nci, Milletvekilliğinde ise Ankara genelinde 3’ncü olduk. Bu başarı önce Allah’ın, sonra halkımızın desteği ile olmuştur. Şimdi bizde onlara hizmetlerimizle destek olacağız. Herkese çok teşekkür ediyoruz.”
Haber: Hüseyin YILDIRIM
Bu yazıya toplam 6 yorum yapıldı.
 • Başlık : az kaldı sabır 13/07/2018 04:52:43
  Gönderen : sabır ali
  az kaldı sabır secimlerden sonra beldiy baskanı ilçe başkanı encumen akrabalaaru o belediye kurumlarda amirlik yapanlar işe gitmeyip maaş alan akrabların kardeşlerin herkez gidecek gariban insanlar işe ihtiyacı olanlar girecek şimdilik devrran sizin az kaldı .sonunu iyi düşünmek lazım ne oldum degil ne olacagım demek lazım..artık sizin için azap bizim için sabırın sonu...
 • Başlık : hakıya cevap 13/07/2018 23:57:52
  Gönderen : öz haymanalı
  hakkı ne güzel demişin be kardeşim bir tuvalet yaptın caddelerde hayvanlardan başka kimse yok diye hacı zamanındada caddede 2 aylı o saydıklarından vardı milletin karısına kızına asılan pislikler parkları pavyona çeviren çakallar tefeciler tüfeciler hapcılar otcular hepsi vardı ben mevcut başkana oy vermedim 2 ay arasında kalınırsa özdemire veririm dünleri unutanlar yarinelerine yön veremez inşallah 2 aday arasında olmayacak bu seçim pırıl pırıl bir aday var aklını başına al git bi tanı düşüncelerini al haymana için o gitsin bu gelsini bırak bırakki haymana bir adım öne gitsin bence git levent koçu bir tanı sana haymanada yaşayan biri olarak tavsiyem
 • Başlık : Memet 08/07/2018 09:23:06
  Gönderen : Hepsi ayniii
  Emre avcı ne caba veriyo sanki oda bunlar gibi rant pesinde sagda solda resim cekinip kendilerini akp camiasina gosterip koltuğa otrdukdan snra sefa surecek insanlardan biri olacak . Hepsi aynu mahsulun insanlari hepsi birbirinin akrabasi iste ne beklion bizim karnimiz doysunda gerisi aclikdan olse kimin umrunda
 • Başlık : 8 ay sonra görecez sizi 07/07/2018 06:29:21
  Gönderen : Hakkı
  Belediye seciminde görcez biz size oy vermedik akpartiye halk sizin için oy vermiyo aksine sizden kurtlmak istiyo ama bşarıya sahiplenın siz bunu iyi bilin sandıga gömecez sizi eşyalarınızı toplamaya başlayın siz haymanaya 5 yılda bir wc yapıldı başka ne yapıldı acaba anca resim cektirin sezon da haymanda kimse yok esnaf kan aglıyo otelle bom boş cadelerde hayvanlardan başka kimse yok meydana bi bakın kimse gelcek görmüyo haymanada biran önce secim olsa keşke ben size oy verdim pişmanım rüstem gibi basiretsiz bi insan ilçe başkanı sizin gibii iş yapmayan bi beldiye başkanı var ama bu sefer maddi manevi hacıyı destekliycem ilk defa hacıya oy vercem haymana merkez size pirim vermez sizden haymana kurduldugu gün haymananın önu acılcak inşallah ak parti sizinle devam ederse yok olur bunuda yazın kenara...halk hacıdan kurtuluyum derlen özdemirle rüstemin gazabına ugradı..mecbur sizden kurtulmak için hacı yı destekliycez..ben söz verdim kim cıkarsa cıksın hacıya verecem..
 • Başlık : sizemi verdik oyu 07/07/2018 23:09:13
  Gönderen : ahmet
  bu halk size oy vermedi erdogana verdi hemen sahiplendiniz.fahri abi bu halk senin ve erdogan için oy verdi seninde bu insanlardan haymanayı kurtarman lazım gerekli yerlerden gelsinler halka sorsunlar haymana bitti sezonda bonyocu bile yokyazık degilmi. şöyle bi bak vicdanınızla haymana halkı umutsuz mutsuz.haymana köy oldu bunun vebali sizin üstünüzdedir.
 • Başlık : Akpartiye oy vermeyip kaymagını yiyenler 06/07/2018 02:56:46
  Gönderen : Kemal
  Size yazıklar olsun akpartinin ekmegini yiyip makamı kulanıp akpartiyi desteklemeyen kişiler foto cektiriyo bu kadar iki yüzlü insalar hem oy vermeyip başarıyı sahipleniyolar...hangi partiyi desteklediyseniz o partiye gidin diyecek bi söz yok...ilçe başkanı kim oldugunu iyi biliyo bu partide emre avcı harici hic birinin emegi yok acık ve net...ben ilin yerinde olsam bunları görevden alırım emreyide ilçe başkanı yaparım..genclik kolları haric hepsini degiştirceksin..