“ANAVATAN DİRİLECEK”

Bu habere 148 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 13/04/2018
Uzun süredir sesi soluğu çıkmayan Anavatan Partisi ilçemizde kan değiştiriyor. Başkan Adayı Bekir Özmen “Anavatan Partisi yeniden dirilecek.” dedi.
15 Nisan Pazar Günü Genel Kurul yapmaya hazırlanan Anavatan Partisi aynı zamanda yeni başkanını da seçecekti
Seçime tek liste ile girmesi kesin olan Anavatan Partisi Haymana İlçe Başkanlığı kongresi, Seçim Kurulu'na teslim edilen evraklardaki eksiklikler nedeniyle Mayıs'a kaldı. Mayıs ayı içinde evrakların tamamlanması ile olağan kurulunu yapacak.
Seçime tek listeden girecek olan Anavatan Partisi Haymana İlçe Başkan Adayı Bekir Özmen iddialı açıklamalarda bulundu.
Özmen yaptığı konuşmada şunları dile getirdi. “Bilindiği üzere partimiz Anavatan uzun süredir ilçemizde pasif bir durumda bekliyordu. Partimizin yöneticileri ve vatandaşlarımızın talebi üzerine yeniden dirilişi gerçekleştirmek için partimizin ilçe yönetim kurulunu oluşturacağız. Tabela partisi değil, çalışkan, üretken, eleştiren ve öneri sunan bir parti olacağımızın bilinmesini istiyoruz. İlçemizdeki eksiklikleri tek tek tespit edip, neler yapılabileceği ile ilgili fikirlerimizi de ileriki zamanlarda Haymanalı hemşerilerimizle paylaşacağız. Mayı ayı içerisinde gerçekleştireceğimiz kongremize büyük bir katılımın olmasını bekliyoruz. Haymanalı tüm vatandaşlarımızı genel kurulumuza davet ediyoruz. Partimizin kongresi ilçemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyor, tüm hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.