AYSU: “ÇIĞ GİBİ BÜYÜYORUZ”

Bu habere 824 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 30/11/2018
Haymana Eski Belediye Başkanı Hacı Aysu, küçük bir kartopundan, büyük bir çığa dönüştüklerini, sahada rakip tanımadıklarını dile getirerek, kendi döneminde yaptığı hizmetlerden bahsetti.
Haymana Eski Belediye Başkanı Hacı Aysu 2019 Yerel Seçimleri ile alakalı gazetemize bir açıklamada bulunarak, gündemi değerlendirdi.
Aysu açıklamasında: “Bilindiği üzere artık çok kritik bir döneme girmiş bulunmaktayız. Haymana’nın belki de olmak veya olmamak adına geçireceği önemli bir süreç var. İlçemizin bir 5 yılını daha kaybetmesi söz konusu. Herkesin aklını başına alması, eğriye eğri, doğruya doğru deme zamanıdır. Bizim belediye başkanlığı döneminde bir takım hatalarımız tabi ki oldu. Biz bu hatalarımızı ve yanlışlarımızı gördük, hayatımızda yeni ve temiz bir sayfa açtık. Ancak bunların yanında birçok maddi sıkıntılara rağmen başardığımız önemli projelerimiz de oldu. 2009-2014 yılları arasında yaptığımız hizmetlerin bir kaç tanesinden bahsedelim. Ankara Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Haymana için hayaldi, bizim için ise çok kolay oldu. İç Anadolu Bölgesinde Grannos Termal Otel en büyük tesis olarak gözümüzün önünde duruyor. Bu da bazıları için hayaldi, bizim için ise basit bir şeydi. SGK, Halk Bankası ve TMO Ofisi birilerine hayaldi yine!.. Kültür Merkezi, Su Arıtma Tesisi, yarı olimpik havuzlar, Başdeğirmen Su İzale Hattı, ana kademe binası, her mahalleye birer çocuk parkı, Haymana merkezindeki binaların tek tip boyanması, Ravza Termal, Adıgüzel Otel’in yapılması bunlar da hayaldi birilerine göre!.. Ankara Haymana arası duble yolun yapılması, Konya Bağlantı yolu, Haymana içindeki tüm yolların asfaltlanması, yol kenarlarının ağaçlandırılması, İbadethanelerimizin ve okullarımızın hizmete doyurulması, kaplıcalarımızın adeta sıfır ayarında tadilatının gerçekleştirilmesi de onlar için hayaldi bizlerin ise gerçekleri!.. Yemin ediyorum şuan yaptıklarımızı yazsak gazeteye sığmaz. Biz gerçekten onca kıt imkânlara rağmen bunların hayal diye gördüklerini başardık. Şuan ki belediye imkânları bizim elimizde olsaydı Haymana’yı yıkar yeniden inşa ederdik. Ancak Rabbim izin verir ve kadirşinas Haymana halkı şahsım nezdinde teveccüh gösterirse onlara söz veriyorum, bu piyasada dolaşan adayların da hayallerini gerçekleştireceğiz. Şuan itibari ile sahada kendimize karşı bir rakip görmüyoruz. İnsanlarımızın bizimle birlikte kenetlenmesi bizim azmimizi arttırıyor. Bu işin başında iken küçük bir kartopu idik. Şuan itibari ile çığa dönüştük. İnşallah bu büyüme 29 Mart’a kadar devam edecek. Tüm hemşerilerimi en kalbi duygularımla selamlıyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
Bu yazıya toplam 98 yorum yapıldı.
 • Başlık : gediklı 14/12/2018 18:53:47
  Gönderen : gedikli
  valla bi gedikli olarak hacı aysuyuda göedük ne yaptı haymanayı öldürmekten başka inşallah vakit özdemir turgut vakti yine zaferlerle kazancaz inşallah özdemir başkanın yaptıkları ortada pazar yeri milli park müze daha da yeni dönemde gelcek inşaşlah....
 • Başlık : yenice 13/12/2018 20:59:15
  Gönderen : yenice
  bi yeniceli özdemir tugut milletin burnundan getirdi artık hacı aysu vakti geldi gittiginiz dis hekimlıgi kultur merkezi ünüversite hammalrın hepsı acıktı ınsan çoktu bız seni çok özledik baskanım
 • Başlık : Reklamlar 08/12/2018 18:26:18
  Gönderen : Serhat ulu
  Ya bisey olmaz bundan.Hepsini bosver zaten yanindakilerden,Haymana halkina sira gelmez yine cakal cukal dolar.
 • Başlık : Başarılar Hacı başkan 06/12/2018 20:45:58
  Gönderen : Haymanalı
  Vakit hacı Aysu vakti
 • Başlık : Yeter 06/12/2018 18:34:59
  Gönderen : Artik
  Hacı bey kendime kimseyi rakip olarak görmüyorum demissin ve sonrasında röportajında diğer rakiplerimim de hayalindeki projeleri de gerçekleştireceğim diyorsun hani kimseyi rakip olarak görmüyorum şunu unutmayın haymana halkı asildir ve hiç kimseye ikinci şansı vermez bir haymana sevdalısı olarak diyorum ki emin ve rahat olun
 • Başlık : Görünmüyor 05/12/2018 04:35:18
  Gönderen : Rakip
  Herkes sizin yonettiginiz Haymanayi biliyor haci bey kendinizi fazla yormayin(!) Aynanin karsisinda fazla durmayin yoksa gercekten rakip gormeyeceksiniz ve secim gunu en buyuk rakibinizin sizi aynanin karsisindan ceketegini goreceksiniz.
 • Başlık : Eglenceli ve 05/12/2018 04:29:38
  Gönderen : Komik
  Haymana da ne yaptinda da tekrardan aday olmak istiyorsun Haci bey.Size o sans birkere verildi ama siz o sansi cok kotu kullandiniz.Halk nasil insani nasil o koltuga oturtuyorsa ayni sekilde de o koltuktan indiriyor ve siz bunu daha iyi biliyorsunuz. Halk yine yapacagini yapar.Emin ve rahat olun..
 • Başlık : Uzun adam 05/12/2018 22:16:57
  Gönderen : Murat
  Elbette sonuna kadar uzun adam hacı aysu
 • Başlık : Hacı aysu 05/12/2018 19:33:12
  Gönderen : Suat
  Hoca köylüm en yakın akraban dahi kahvehane köşelerinde diyor kazanamaz diye.Ak parti göstermez ise kesinlikle kazanamaz diye.Sende daha çıkıp hala göstermese yine adayım diyorsun.Hocam unutma memurun öğretmensin akp ye başvurdun.Gösterilmediyinde hala aday olursan bu parti seni kolay kolay işe döndürmez.Döndürse dahi direk doğuya sürer.Bunların hesabını yaptın mı hiç hocam.Anlaşılıyorki tek amacın hacı kazanmasın.Bu kadar kın niye hocam.Akp den olmadığında taban diye bişey saten kalmaz sende.Şimdiden bile dağılmaya başladın.Hacı çok güçlü ancak o gönderebilir özdemiri.Sende eyer bu oyuna bilirsen biri yazmış bu halk seni asla affetmez.Siyasi hayatında bu seçimle biter.
 • Başlık : İki yiğit 04/12/2018 05:13:17
  Gönderen : Burhan
  Bırakın artık dedikoduyu.Adam 5 yıl boyunca hiç bir icraat yapmadı yan gelip yattı tatillerde 5 yılını bitirdi.Kala kala 4 ay kaldı.Iki yiğit çıksın meydana etsin mücadelesini.Ama kim oy bölmek için uğraşırsa oyun çevirirse unutmayın ki bu memlekette yaşayan kürtü de türkü de hesabını sorar sizden.Vallahi sorar.Kimsenin gücüde yetmez korkudan başkanı göndermeye.Inşallah hacı hem rüstemi hem başkanı hemde onları şişirenleri yollayacak.Bunuda tüm haymana biliyor.
 • Başlık : Boş boş konuşmayın 04/12/2018 03:18:22
  Gönderen : Ali kara
  Boş boş konuşmayın.Onun trolu bunun trolu boş boş yazmayın.Millet sizce aptalmı salakmı.Sizler hangi taraf olursanız olun troller hepinizden de akıllı bu millet.Bu halk herşeyi görüyor biliyor sandıkta da gerekeni yapacak.Hocanın siyasette şuan için ham olduğunu hiçbir şansı olmadığını herkes biliyor.Seçimin favorisi hacı bunu kabul etmek lazım.Özdemirde şuanki belediye başkanı illaki oda iddialı.Ama hacı alır durum bunu gösteriyor.Öbür tüm adaylar bomboş.
 • Başlık : yaptıklarında eksik beyan vermiş başkan aysu 04/12/2018 17:23:13
  Gönderen : sezo
  hacı başkan yaptıklarını eksik beyan etmiş bende tamamlamak isterim hacı başkan var iken parklar .... dönmüştü hacı başkan varken milletten ota park adı altında .... toplanmıştı hacı varken arkadaşının birinin ...   ... .... .... ... ... .... ..... hamamın geliri akıyordu hacı varken o şimdi sizi istediğiniz söyleyen esnafın camı çerçevesi kırılıyordu hacı gelir gelmez çağdakileri işinden ettiğini söylemeyi unutmuş hacı varken o makanın adı bile kalmamıştı hamamda kendi yücelttikleri tokatlamıştı hacı varken ... .... ..... .... .... .... .... ediyordu ve değiştim diyor bakıyorum çevreye aynı tas aynı hamam bu memleket bunları unutmadı geçin kardeşim bunları aynı su ile tekrar yıkanılmaz editör hüseyin kardeş yazdıklarımı beğenmedin sanırım ama yayınlarsan sevinirim ne yaparsanız yağın LEVENT KOÇ Geliyor
 • Başlık : CARE HACI AYSU 04/12/2018 10:09:44
  Gönderen : Caqri1234
  Haci aysu aciklama yapinca haci aysunun aleyhine yorum yapanları .... benzetiyorum... ayiptir be seversin yada sevmessn ama saygi duycaksin . Mevcut baskanii elestirebilicek bi yigit daha varmi sayin aysu gibi .. basarilar seninleyiz
 • Başlık : Memleketin kaderi ile oynamayın 04/12/2018 08:23:45
  Gönderen : Halil
  Bu memleketin kaderi ile kimse oynamasın.Sizler seçimden sonra kayıtlarınızı alacaksınız burada yine bizler kalacağız.Yazıktır günahtır.Adam çıkmış diyorki özdemirin köyüne şu kadar adam yazıldı boşuna uğraşmayın diyor seviniyor.Böyle adalet kanun olmaz ne yaptı bu memlekete.Hiç bir şey.5 yıl yat uyu gez sonra paran ile mevkin ile adam yazdır yine kazan.Eyer bu ilçede senin niyetini bile bile birleşip de senide yıkmaz ise yazıklar olsun hepsine.Gece 8 gibi çıkın bi caddelere insan yok insan.Herkes göçmüş millet perişan.Ben şunu yada bunu destekleyin demiyorum.Bu yönetimin gitmesi lazım hem özdemirin hemde rüstemin.Bunları gönderebilecek hangi babayiğit ise kim güçlü ise herkes onun etrafında birleşsin.Yoksa haymana diye bir yer kalmiyacak bu gidişle.
 • Başlık : Polatlıda 03/12/2018 05:36:06
  Gönderen : Nedim
  Polatlıda oturan bir yaymamalıyım.Yıllar önce taşındım nüfusumda polatlıda.Haymana siyasetinide polatlı siyasetinide yakından takip ederim.Polatlıda akparti adayı kim olursa olsun mürsel başkanı kimse yıkamaz.Her 3 kişiden 2 si mürsel diyor.Haymanaya gelince polatlıda ki haymanalıların çok büyük kısmı da haymanada hacı kazanacak diyorlar.Ara sıra memleketime haymanaya gittiğimde de gördüğüm durum aynı herkes hacı diyor.Yani seçimlerin sonucu şimdiden belli.Polatlıda mürsel başkan haymanada hacı.
 • Başlık : Gerçekçi olun 03/12/2018 03:06:54
  Gönderen : Sefa
  Gerçekçi olun biraz.Ahmet isminde biri hacı aleyhine trollük yapan kişiyi saat vererek yazmış.Yani bu trol sadece bir kişi.Işi gücü öyle hacıya karşı yazı yazmak.Bi haymanaya çıkında gezin esnafları bi dolaşın sorun.Bol keseden atip duruyorsun ya.Yüz esnaftan en az 80 `ni hacı diyor.Haymanadaki halkın da yüzde 80 `ni hacı diyor.Hacı gümbür gümbür geliyor yani.Özdemiri kimse kurtaramaz.Nasıl bu insanlar büyük düşündü perişan oldu.Şimdi o yanlıştan hep beraber döneceğiz.Biride çıkmış 6000 kişi diye algı operasyonu yapıyor.Güya milleti korkutmaya çalışıyor.Bu millet artık korkmuyor kimseden.Korktu haymana bitti.Haymana kurtulacak sizlerden.Hacı Aysu geliyor az kaldı.
 • Başlık : Gazete ıp numarası vermez uyduruyorlar 03/12/2018 23:59:03
  Gönderen : Hasan
  burak kara kardeş gazee IP numarası vermez. tahmini yazıyorlar belki tutar diye sizde inanıyorsunuz gazee ıp numarası mı veriyor diye. (endişeye mahal yok, demokraside çare tükenmez..... İslamköylü nursuz süleyman).Hani aynı kalemden çıktığı belli olan bazı yorumlardan dolayın arkadaş kendi kendine ıp numara aynı diye tahmin yürütüyor korkma.
 • Başlık : ADAY BELLİ 03/12/2018 23:02:41
  Gönderen : UTKU
  Belediyenin borcu vardı battı çıktı çaldı çalmadı bilmem ama, Haymana gözle görünür ufacık bir şey de olsa sizden gördü. Ben çok iyi biliyorum başka şehirde okumaya çalışan imkanı olmayan gençlere, ufakta olsa imkanınız yettiği kadar yardım ettiğinizi.yardım isteyen hiç kimseyi boş çevirmediğini zi. Kendi şahsi arabanızla giderken yolda otostop çekenleri evlerine kadar bıraktığınızı unutmadık. Yerel seçimlerde genelde parti değil şahıslar önemlidir haymana halkı bunu çok yanlış anladı ve çalışanı değil güçlü olanı seçti. Her belediye seçimlerinde partiden ziyade şahıslar önemlidir bunun için parti merkezleri nüfuzlu isim yapmış kişileri tercih eder. iktidar partiden nefrette etsem şahıs olarak, eğer aday çıkarsanız oyum sizindir yok çıkmazsanız bağımsız adaylığınızda yine sizinle beraberiz..
 • Başlık : Bizim başkan adayımız hacı aysudur 03/12/2018 11:27:37
  Gönderen : Cihan
  Sayın baskanim seni haymana halkı özlem içerisinde bekliyor Haymana yeniköy senin yanında
 • Başlık : Cagatay 03/12/2018 08:57:31
  Gönderen : Haymanali
  Çare HACI AYSU
 • Başlık : Farkinda 03/12/2018 08:23:36
  Gönderen : Haymana
  Sayin haci aysu insanlar artik herseyin farkinda. Hatalarim oldu diyorsun farkindayim ve duzelttim diyorsun ama ayni kisilerle devam ediyirsun. Haymana deneme tahtasimi. Birak insanlari kandirma artik. Yahu en basta bi facebook profilini duzelt. Lise mezunu yazmissin yalan soyluyorsun. Hala aciktan lise okuyorsun. Halka karsi durust olun. Bu memleketi seviyorsaniz kenara cekilin. Ozdemiri ancak haci gonderir algisindan da vazgecin halk herseyin farkinda. Senide gordu ozdemiride. Ne kadar kin dolu oldugunu herkes biliyor. Bi birakin artik su koltuk sevdasini. Millet neler yaparken bizler hala ozdemir haci kavgasiyla ugrasmak istemiyoruz. Haymana siyaseti sadece ikinizden ibaret degil. Bi 20 seneyi namalla adaci yedi. Bi 20 senede siz yemeyin kardesim.
 • Başlık : Seçilmek için ne gerekli 02/12/2018 07:38:54
  Gönderen : Yeniceli
  Herkese Merhaba, Niye boşu boşuna konuşuyorsunuz yenice de seçmen sayısı 6000 e yaklaşıyor siz sadece konuşun bay
 • Başlık : Yorumlar 02/12/2018 05:15:21
  Gönderen : Kerem
  5 senedir hazır belediyenin borçlarıda ödendi. Yine gel yine borçlan lütfen yeter halk seni falan istemiyo halk biziz. Kendi kendini yorumlarda övmekle olmaz bu işler
 • Başlık : Sadettin 02/12/2018 05:12:41
  Gönderen : Sadettin
  Tek gerçek dogruyu görmemeye çalısıyosunuz Özdemir Turgut
 • Başlık : Başkan 02/12/2018 04:40:27
  Gönderen : haymanalı
  Hacı Aysu 5 yıl başkanlık yaptı Haymana`da Köy yolları delik deşik idi Ne askerlik şubesi kaldı kardeşim ne telekom nede eski adıyla tek yeni adıyla elektrik şirketleri nede köy hizmetleri kaldı Sy Hacı Aysu Haymana`da devlet dairesi bırakmadın tarumar ettin şimdide çıkmış vakit Hacı Aysu vakti diyorsun yüzün kaldımıki hala bu halkın karşısına çıkıyorsun Haymana`nın artık eğitimli adaylara ve başkanlara ihtiyacı var yani Levent Koça`a ihtiyacı var saydılar.
 • Başlık : GELECEK İÇİN EОİTİMLİ ADAY 02/12/2018 01:40:19
  Gönderen : burak kara
  eğitim yok, vizyon yok, Ak parti aday göstermedi, sadece 3-5 kişi işe girecek diye haymana nın kaderi ile oynamayınız. ayrıca bu gazete sahibi ip numarası mı veriyor anlamadım, birileri burada ip numarası belli falan diyor. basın taraflı mı yani. eğitimli, gelecek vaad eden kişilere oy verin. gelip birilerinden hırsını almak ,egosunu tatmin etmek için aday olanlara oy vermeyin. yusuf bey, levent bey, orhan be birde bir avukat daha vardı öyle adaylara oy verin ey haymana halkı. burada hacı beyi dstekleyenelere bir bakın kimler. hacı bey zamanında işe girmiş, ya da beslenmiş kişiler. EDİTÖRÜN NOTU: IP Numarası mahkeme kararı olmadan kimseye verilmez, talep dahi edilemez. Saygılarımızla.
 • Başlık : Ya bi gitt 02/12/2018 20:43:47
  Gönderen : Merkez
  Sayın aysu sizdeki özgüvene hayranım yetki vardı akp adayı sizdiniz ve kaybettiniz. Şimdi hiç birşey yok çığ gibi büyüdük diyorsunuz. Sizin kendi köylülerinizin çoğu sizinle değil levent beyle görülüyor! Sizle olanlarda zaten tepki olanlar.icraatları abartmaya gerek yok doğru dürüst eseriniz yok haymana 10 yılda berbat yaşanmaz bir hal aldı benim düşüncem özdemir yada aysu kesinlikle değil. Şuanki düşüncem levent bey olabilir, yada değişebilir ama size kesinkez oy vermeyiz
 • Başlık : Başkan 02/12/2018 20:23:30
  Gönderen : Haymanalı
  Hacı Aysu bir dönem Başkanlık yaptıda ne hayır gördü Haymana bundan sonra ne hayır görebilir Allah aşkına bu güne kadar gelmiş geçmiş Haymana belediye başkanlığı yapanlar arasında hangisi eğitimli idi Haymana`nın hali ortada zaten, herkes elini vicdanına koysun artık Haymanayı eğitimli birinin yönetme zamanı gelmiştir.Yoksa bu seçim vakit bunun vakti diğer seçimde vakit şunun vakti diyip Haymana`yı bitireceksiniz.Haymana`nın Son 10 yılı arkadaşlar sonrasımı sonrası Polatlı`nın Bir kasabası olup Polatlı belediye başkanını seçersiniz Haymana`da sadece Muhtarları seçer yanlışmışım dostlar.
 • Başlık : yinemi 02/12/2018 16:22:46
  Gönderen : müjdat isitmez
  Deneme 1 2 3 yahu abicim bırakın bu milletin yakasını sizde mevcut başkanında haymanaya katacağı bir şey yok hep bilindik şeyler
 • Başlık : Troller çok hangisini sayalım 02/12/2018 08:53:40
  Gönderen : Ahmet
  HACI ABİNİN DÜŞMANI TROLLER DAKİKALARA BAKIN: Başlık:Ak parti09:41:38Gönderen:Hüseyin 1/12/18 Başkan Akp nin adayı benim diye bizi yanında sürükledin 2 senedir.Şimdi bizide ortada bıraktın. Akpden bile kazanamadın bagımsız maceraya girmeye çalışıyorsun partinde senin olsun başkanlıkda Başlık:Huzur09:36:00 Gönderen:Saadet1/12/18 Başkan çokşükür senden sonra bir bayan olarak gece bile olsa sokaga cıkabiliyorum parklarda cocuklarımızla oturabiliyoruz.Göktelen bile vaad etsen istemiyoruz huzur var huzur Başlık:Gedik09:32:43 Gönderen:Ahmet1/12/18 Bizim bölgenin adayı Levent dir Başlık:Haymana09:31:21 Gönderen:Arap1/12/18 Adam oy vermeyenlere intikam için başkan olmaya çalışıyor bı ne hırs be arkadaş Başlık:Hayaller hayatlar09:29:45 Gönderen:Kazım 1/12/18 Özdemir varken rüya görme hacı Başlık:Levent09:28:23 Hacıaysu bey Levent koç varken senin aday olman dogru degil bence Başlık:İktidar partisi 09:27:11 Gönderen:Ali1/12/18 Geçen seçmdede ak parti adayına verdim.Bu seçimdede ak parti adayı
 • Başlık : Hakan Çağlara cevap 02/12/2018 08:25:26
  Gönderen : Erhan
  Hakan bey yazınızı okudum.Ama sizden önce bir yorum daha okudum.Haymanalı bir hemşerimiz diyorki levent hocada halil ibrahim de başkanlığı kazansalar özdemirin korkusundan özdemir başkanın elinden tutup onu tekrar başkanlık koltuğuna oturturlar diyor.Sizcede bu doğru değilmi.Bu adayların bence hiçbirinde hacı aysu kadar cesaret yok.Bu işi ancak hacı yapar.Adam kimseden korkmuyor çekinmiyor.Inşallah da kazanır.
 • Başlık : Hacı Aysu biz seninleyiz 02/12/2018 08:20:29
  Gönderen : Balçikhisarlı Keke
  Başknım balcikhisar seninle tüm haymana seninle bizim işimiz fitne fesat çıkaranlar ile degil seninle bizim oyumuz senindir
 • Başlık : Sen köyüne muhtar bole olamazsın hacıii 02/12/2018 08:12:54
  Gönderen : Sedat
  Belediyeyi yedin daha doymamış mi elinde avuCunda bi şey kalmayınca tekrar aday olacam diyon senden köyle muhtar bile olmaz leventi başkan yapacaz allahin izniyle
 • Başlık : Yeter Artık 01/12/2018 07:55:53
  Gönderen : Kerim Abdül Cabbar
  Öncelikle tüm Haymanalı hemserilerimi saygiyla selamliyorum.. Haymanaya artik yeni yüzler,taze kanlar lazim..3 dönem Namal,2 dönem Adaci,1 dönem Haci aysu ne gibi hizmetler yapti ne yenilik getirdi..Birde bunun üstüne cikip yaptigi hizmetlerden bahsediyor ya çok büyük özgüven tebrik ediyorum.Arkadaş bu adam haymanaya 5 senede ne yapmista su an 5 senede ne yapacakmis cok merak ediyorum..İcraata bak grannoss diyor sanki belediye olarak oteli kendi kurdu..Agaclardirma yapmis park yapmis..Önce bi fabrika kursaydin veyda bi acemi birligi getirseydin halkkn cogu kahvehane köselerinde bekliyor onlara bi is kapisi acsaydin da deseydik adama yapti.Sen bi tane kapi yaptin onuda yiktilar,kimse icin senin yaptiklarin hayal degildi ama görüyoruz ki senin icin büyük bi hayalmiş..Kaç kisiye istihdam sagladiniz,kac aileyi göç etmektan kurtardiniz..Birakin artik bu isleri Hayamanadan ellerinizi çekin.Gercekten haymanaya hizmet getirecek kisiye birakin..Haymana insanida gözünü acmistir umarim. Hayırlısı
 • Başlık : Eleştiri 01/12/2018 06:56:41
  Gönderen : Hakan Çağlar
  Sn Aysu Allah için park karın doyurmuyor yollarda gidecek takıt parasımı var Haymanalıda?levent koç egıtımcı halıl aysu fizik tedavı dıyor kooperatıf dıyor yeter artık yeni insanlar gelsin granosu sen degıl rıske girip yatırımcı yaptı girişe mılyarlara kapı yaptıracagına beypazarı gibi fıkan çanta ya da gumus atolyesi açsaydın yeni biri gelsin artık çekın makus talıhınden elınızı
 • Başlık : Bu sevda bitmez 01/12/2018 06:48:24
  Gönderen : O bir haymanali
  Sayın hacı aysu haymana seni bekliyor icraatlarını bekliyor biz büyük düşündük ayvayı yedik hiç olmazsa senin gülen yüzün haymanaya bi güneş gibi cağ atlatır
 • Başlık : Abartmayın 01/12/2018 06:45:12
  Gönderen : Yeniceli
  Yorumlara bakımda levent hocayıda HAYMANAda siyasetçi yaptınızya helal olsun size
 • Başlık : Yorum atan acizler 01/12/2018 06:44:34
  Gönderen : Barış aysu
  Hacı başkana atıp tutanlar 35 yılda yapılmayanları 5 yilda yapan başkana bu kadar karalama yapılmaz dogruları yazında bizde sizi alkışlayalım.....
 • Başlık : Kim kazanır 01/12/2018 06:40:51
  Gönderen : Özköyler
  Hiçboşna uğraşmayn özköyler adayı kimse o kazanır aytekin olur ömer olur yusuf olur özdemir başkan olur bunlardan biri belediye başkanı olur demdi demeyin
 • Başlık : Hayırlı olsun Hacı Aysu 01/12/2018 05:15:43
  Gönderen : Ayşe
  Ben bir haymana sevdalısıyım eşimle birlikte Polatlı`ya Gölbaşı`na gidiyoruz akşam saati olduğu halde her yer cıvıl cıvıl bir Haymana`ya geliyoruz caddede hiç kimse yok dükkanlar erken saatte kapanmış Bu ne ya memleketi bitirdiniz Haymana Büyükşehir`e bağlandı için çok büyük paralar geliyor 5 yıldır bu paralarla fabrika Yollar Hasta neler yapılır nereye gidiyor bu paralar hiçbir hizmet yok elinizi vicdanınıza koyarak oyumuzu kullanalım çocuklarımız için...
 • Başlık : Hacı başkan 01/12/2018 04:02:35
  Gönderen : Birol
  Şurda bi bakın acaba Kaç tane özdemir diyen insan var bırakın bedava boş laf yapmayı yarın seçim çalışmalarımız başladığı zaman anlarsınız kim kazanacak sevgili büyüklerim ve küçüklerim bu rand hacı başkanım ve özdemir bey arasında geçecek diyenler geçmesini boşa beklemesinler başkan şu andan belli hacı aysudur biraz gidin araştırma yapın köylerde ilçelerde burda ezberden boş konuşmayın hacı başkanın yaptığı hizmetler yapacağı hizmetlerin göstergesidir özdemir bey diyenler ise onlar için pazar yerinde bir tuvalet yaptırdı bir zahmet oraya kadar gidin siz bi
 • Başlık : Kırkdokuz elli 01/12/2018 04:00:58
  Gönderen : Ali veli
  Bırakın artık bu işleri insanların kafasını bulandırmayı.Ali veli kırkdokuz elli bir çok aday çıkmış.Bu seçimde kim ne derse desin özdemir yinede çok güçlü onu ancak hacı aysu yıkar gerisi tri vırı.Bu ilçe ancak hacı kazanırsa özdemir yol alır.Hoca yada başka biri kazansa bile özdemirin elinden tutup onu tekrar koltuğa oturtur korkudan.Az kaldı 4 ay sonra kurtulacağız bu başkandan.
 • Başlık : Milletin ahı 01/12/2018 03:10:36
  Gönderen : Eski akpartili
  Akp ilçeye ne yaptı yada özdemir ne yaptı.Allahtan korkun bu memlekete bir çivi dahi çakmadınız.Bir tane tuvalet yaptınız gezdiniz tozdunuz cimcimede hergün yeyip içtiniz.Ne bu esnaf ne işçiler nede halk umrunuzda olmadı.Ithalleriniz ile gününüzü gün ettiniz.Dediniz nasılsa iktidarım millet de akp de korkar benden.Parada yedirip içirmede var bende dışarıdan da binlerce insan yazdırır bu işi yine götürürüm hesabı yapıyorsun.Birde hacının karşısına 2,3 tanede el altından aday çıkartırım.Onlarında nasılsa ipleri elimde olur bu işde biter diyorsun.Yazıklar olsun bu halk senin karşında birleşip de sana yol vermez ise.Başımıza artık tayip olacaksın.Zorla oturacan.Sana kukla olan o adaylarada yazıklar olsun senin ekmeğine yağ sürdükleri için.Inşallah Allah büyüktür bu oyununuzu uzun adam bozacak.Bu millet rüstemden de özdemirdende kurtulacak.
 • Başlık : saadet hanıma cevap 01/12/2018 01:25:30
  Gönderen : ali
  saadet hanım gece oturabiliyoz gezebiliyoruz huzur var yazmışında ben erkek halimle güpe gündüz caddenin göbeğinde tedirgin geziyorum gençlerimiz mübarek araba ile ralli yapıyorlar haymana teksasa dönmüş esnafların camı çercevesini kıran 3-5 çapulcuyla haymana baş edemezken nerden geliyor bu özgüven cidden hayret kaldım burda hacı aysuyu kayırmak felan için yazmıyorum haymananın son 4 yıllık halinden biri cidden memnunsa ya büyük bir çıkarı vardır yada evinde yatalak felandır ben çok gezen birisiyim şurda yanıbaşımızda beypazarı kızılcahamam polatlı gölbaşı çubuk konya kuluya gidince insanın gözü gönlü açılıyor belediyecilik nasıl birşeymiş insan gözü ile görüyor, heralde siz haymanadan hiç yere çıkmadığınız için böyle yazmış olabilirsiniz göktelen vaadetseniz bile huzur var huzur derken heralde harabe evlerde çakmak gazı bali içen keşlerden dolaymını huzur var inan çok güldürekcisiniz
 • Başlık : Haymana için 01/12/2018 00:00:14
  Gönderen : Samet
  Haymana için Levent Koç diyoruz eskimiş siyasetçileri bi kenara atın Hacı Aysu sen Akp`nin Haymana`da 75 oy aldığı dönemde dahi kaybetmiş birisin
 • Başlık : 2 tehlike 01/12/2018 23:10:16
  Gönderen : Toprak
  Ne özdemir nede hacı aysu bunları gördük ikisin döneminde bol bol göç verdik iş sahası yok banyocu bitti bune arkadaş belediyeyi evlerinin arka bahçesi sanıyorlar. Özdemir vc si hacının ana caddesi göz önünde hacı bey olmayan icraatlarınıda yazmış senin zamanın merkez hamam bölgesini unutmadık daha aynı insanlarla aynı yola çıktıgın belli kusura bakma arkadaş sizlere oy yok. Tercihimiz ya levent bey yada fahri bey sizin bıraktığınız enkazı ancak onlar toparlar en azından biri okumuş saygılı seviyeli diğeri her işte başarı sağlamış toplumda gerek yakın çevresi gerek kendisi sevilen bir insan dileğimiz ikisin birlikte hareket etmesidir
 • Başlık : Kalemşör 01/12/2018 22:59:31
  Gönderen : Harun
  İki tane güya hocayı destekleyen fakat gerçek amaçları özdemirin tekrar kazanmasını isteyen kalemşörler habire hocayı öven yazılar yazıyor.Sadece 2 kişi ip numaralarıda hep aynı.Amaçları sadece miğde bulandırmak.Özdemir gidecek çünkü bu memleketi mahvetti.
 • Başlık : Adayımız 01/12/2018 21:16:14
  Gönderen : Haymanalı
  5 yıl Belediye başkanıydınız 5 yıl beklemede kaldınız şimdide çıkıp vakit Hacı Aysu vakti diyip ortalığa çıkıyorsunuz ne vakti kardeşim haymana sizler gibi vakit diye diye kaybeti alevent hocanın yanındayız bu sefer
 • Başlık : Merkezden merkeze 01/12/2018 21:02:12
  Gönderen : Merkez
  Merkezde yaşayan esnaf işçi olsun halk olsun özdemir başkan hiçbirşey yapmadı diye yüzde doksanı gitsin artık demiyormu.Bunu tüm haymanalılar diyor.Sonrada iki üç tane özdemirin el altından desteklediği başkan adaylarıda sırf hacı parçalansın diye meydana çıkıyor aday oluyor.Bu kişilerin kendi aralarında özel konuşmalarında da hacıdan 1 oy dahi oy götürsek oda bize yeter demiyorlarmı.Yani el birliği ile hacıya karşı savaşıyorlar.Amaçları bu.Memleketin durumu umurlarında bile değil.Bu halk en güçlünün yanında yani hacının etrafında birleşmeliki özdemire yol verelim.
 • Başlık : Haymananin gelecegi 01/12/2018 20:30:04
  Gönderen : Ali
  Bu zamana kadar siyasetle işim olmadi ama konu haymananin gelecegi ise gönlüm vicadanim vizyon sahibi olan Levent Koç dan yana.
 • Başlık : GEDİK 01/12/2018 20:27:42
  Gönderen : GEDİK
  HAVANI ALIRSIN OYLAR LEVENTE
 • Başlık : Strateji 01/12/2018 20:27:32
  Gönderen : Berdo
  Sevgili Haymanalılar bu seçim Haymanada planların, stratejilerin çok sağlam yapılacağı bir seçimdir. Haymana Sy. Turgut dan gerçekten alınabilir ama bu lafla olmayacak ve sağlam bir seçim plan ve stratejiyle. Bu dediğim çalışmaları yaparsa eğer alacak tek aday Sy.Aysu dur. Bur da çok çok önemli olan ise Sy. Aysu nun nerden aday olacağını seçmesi. Açık ve net bağışız girersen,Doğruyol gibi zırvadan partilerden girersen kazanman imkansız. Yani Hacı Aysu nun bir kesimin daha oyunu alması ŞART. Bu HDP olur,CHP olur veya MHP olur. Sy. Büyükşehiride düşünerek sağlam bir seçim yaparsan be son güne kadar da çalışmayı bırakmazsan; Belediye Başkanlığın hayırlı olsun. Saygılar sevgiler
 • Başlık : Aciklama 01/12/2018 19:37:28
  Gönderen : Kemal
  Bakın sayın gazete sahibi ve muhabirleri bakın yazdığımız yorumları yayınlanıyordu üzerine hayırdır bu gazete tarafsız değilmi yoksa bizmi yaniliyoz tarafmi tutuyosunuz ben sizden böyle bir sey beklemezdim
 • Başlık : en buyuk baskan HACI baskan 01/12/2018 19:11:54
  Gönderen : selma
  Biz genclerın dılınden tek ANLAYAN BASKAN HACI AYSU dur. Ben ve benım gıbı bırcok genc yıne yenıden HACI AYSU dıyoruz
 • Başlık : Hacı Başkan bizim adayımız sonuna kadar sensin! 01/12/2018 18:59:24
  Gönderen : Evcili seçmen
  Başkanım biz dün bizi tanımayan bölgede senin önünden geçmeden aday çıkanlara değil sana destek vereceğiz haymanayı sen bunların elinden kurtarırsın bir tek seni seviyoruz başkanım
 • Başlık : İmkansız 01/12/2018 18:23:49
  Gönderen : Hacı bey
  Bu çevrendeki adamlarla sana oy yok güldürmeyin insan bu millet safmı o kadar sen birde benim dönemimde güven ortamı kalmadı parklar ... otoparklar .... döndü de bizim oyumuz levent hocaya akp den bile aday oldun kaybettin şimdi kovdu seni
 • Başlık : Hacı aysuya 01/12/2018 16:14:36
  Gönderen : Anne
  Bir anne olarak ev hanımı olarak çocuklarımızın geleceği için hacı aysu diyorum
 • Başlık : büyük başkan 01/12/2018 15:54:02
  Gönderen : zafer
  yolun bahtın acık olsun uzun adam
 • Başlık : hayırlı olsun 01/12/2018 15:34:48
  Gönderen : yaşar
  hacı başkan yolun acık olsun
 • Başlık : Komikler 01/12/2018 11:08:09
  Gönderen : Seyfettin
  Ankara duble yolu yapmış arkadaşlar okudunuzmu? Geçen sene bitirdin hacı başkan çok sağol
 • Başlık : Hacı bey e 01/12/2018 10:57:06
  Gönderen : Ataman
  Özdemir ak parti adayı olurda yüzde 75 ile alır sölemedi demeyin kendinizide kandırmayın
 • Başlık : Kenan 01/12/2018 10:55:28
  Gönderen : Kenan
  Bizlerin bölge adayımız Levent hocadır eskiye ragbet. Basarısızlıga ragbet bitti artık.
 • Başlık : Haymana 01/12/2018 10:52:24
  Gönderen : Arif
  Ne güzelde anlatıyor bu adamın özgüvenine hayranım. Birde dedikleri olsa tam olacak. Hani ak partinin en güçlü adayıydın kapıdan sokmamışlar seni kendi Facebook unda yazmışsın neden acaba??
 • Başlık : Ak parti 01/12/2018 09:41:38
  Gönderen : Hüseyin
  Başkan Akp nin adayı benim diye bizi yanında sürükledin 2 senedir. Şimdi bizide ortada bıraktın. Akp den bile kazanamadın bagımsız maceraya girmeye çalışıyorsun partinde senin olsun başkanlıkda
 • Başlık : Huzur 01/12/2018 09:36:00
  Gönderen : Saadet
  Başkan çokşükür senden sonra bir bayan olarak gece bile olsa sokaga cıkabiliyorum parklarda cocuklarımızla oturabiliyoruz. Göktelen bile vaad etsen istemiyoruz huzur var huzur
 • Başlık : Gedik 01/12/2018 09:32:43
  Gönderen : Ahmet
  Bizim bölgenin adayı Levent dir
 • Başlık : Haymana 01/12/2018 09:31:21
  Gönderen : Arap
  Adam oy vermeyenlere intikam için başkan olmaya çalışıyor bı ne hırs be arkadaş
 • Başlık : Hayaller hayatlar 01/12/2018 09:29:45
  Gönderen : Kazım
  Özdemir varken rüya görme hacı
 • Başlık : Levent 01/12/2018 09:28:23
  Gönderen : Kerem
  Hacı aysu bey Levent koç varken senin aday olman dogru degil bence.
 • Başlık : İktidar partisi 01/12/2018 09:27:11
  Gönderen : Ali
  Geçen seçmdede ak parti adayına verdim. Bu seçimdede ak parti adayı kimse ona verecem. İktidar partisi neyse ona çünkü memleketimi seviyorum hizmet geliyor. Yoksa halimiz ortada hata yapmayalım
 • Başlık : Deneme 01/12/2018 09:24:40
  Gönderen : Kaan ermiş
  Başkan seni bidaha deneyelim dicem ama Haymana deneme tahtası degil bu bil
 • Başlık : Büyük hizmet 01/12/2018 09:18:05
  Gönderen : Mustafa eren
  Başkanım senin döneminde saydıklarının arasında 1 tane hizmet var kültür merkezine oranında ısınma sistemi yok kışın girilmiyor. Tekne vursan duvar yıkılacak büyük hizmet gerçekten
 • Başlık : Bravo baskan 01/12/2018 08:42:42
  Gönderen : Tarık
  İflas etmiş borç batagında bir belediye bıraktıgını herkes biliyor sn. Aysu
 • Başlık : Haymana 01/12/2018 08:32:25
  Gönderen : Ahmet
  Bu saydıkların hizmet mi hacı bey. Duble yol demişsin. Senin yaptıramadıgını sagolsun şimdiki başkan yaptırttı duble yolu kullanır hale geldik. Otelleri saymıssın senmi yaptırdın senin neyin var bunların içinde?? Ayrıca köy yollarına cumhuriyet tarihinde sıcak asfalt dökülmemiş yolların hali ortadaydı senin zamanında şimdi köy yollarının yüzde 70 i bitti bu kadar zamanda millli park ilan edildik. Pazar yerimiz bitiyor en önemlisi haymanamızın senden kalan borcumuzun yüzde 80 i ödendi. O borçlar olmasaydı evet senin dediğin gibi haymanayı yıkıp baştan yapılırdı. Ak parti seni almayacagını bizler vatandaş olarak biliyorduk sen hala iddaa ediyordun son gazete röportajını hayırlatım herzaman insanlara vaat verip kandırıyosun kendine gel artık. Herkese iyi akşamlar
 • Başlık : Seçim şimdiden belli 01/12/2018 08:11:57
  Gönderen : Yaser
  Seçim daha şimdiden belli hacı kazanacak.Geçen seçimde ben kendimde dahil olmak şartı ile hacıya ailesine kızıp belki iyi olur diye özdemire verdik.Bunada bin pişman olduk.Bu seçimde de tam tersi olacak.Ama bu sefer fark çok büyük olacak.Birde özdemiri hacıdan başka kimsede yollayamaz diyer kişilerin hiçbir şansı yok.Ya özdemir yola devam diyecek yada bu saltanata hacı son verecek.
 • Başlık : Kurtulmak gerek 01/12/2018 08:01:18
  Gönderen : Serhat
  Gelen gideni araştırmış doğru bu.Insanlar ne umutlarla özdemir oy verdi ama ilk bir yılda çok büyük hata yaptıklarını anladı.Herkes pişman oldu ama yapacak birşey yok.Şuan seçimler geldi artık bu hatadan dönme vakti.Bu işi hacı aysu haricinde kimsede beceremez.Bunu tüm haymana farkında.Belediye başkanı levent hocayı da halil ibrahimide yanına alsa bir olan tabanı karıştırmayada çalışsa beceremiyecekler.Özdemir artık gidecek başka çarede kurtuluşta yok.Bunuda korkmadan ancak hacı becerir.Bir esnaf olarak sonuna kadar yanındayım.
 • Başlık : Hacı aysuyla yola devam 30/11/2018 07:43:55
  Gönderen : Fatih
  Başkanım senin çalışmaların göz önünde bunları inkar edemeyiz sonuna kadar yanındayız desteğimiz sonuna kadar devam edecek büyük başkan Haymana nin gurusun yine seni basimizda göreceğiz Allah`ın izniyle
 • Başlık : Hacı aysu 30/11/2018 07:43:32
  Gönderen : Sadettin
  Doğru dürüst mert gariban babası onun için vakit hacı aysu vakti
 • Başlık : İmkasız 30/11/2018 06:07:56
  Gönderen : Vatan sever
  Hacı başkan seni severim seni hep destekledim ama kazanma şansın yok valla yok artık eskisi gibi seni destekleyen yok yanlış siyaset yapıyorsun. Senin bu ekiple kazanman imkansız çırpındıkça batıyorsun en iyisi Levent hocanın yanına git
 • Başlık : Hadi ya 30/11/2018 05:27:12
  Gönderen : Fırat
  Valla sizden ne kartopu ne çığ nede fırtına olur. Olsanız olsanız bir bir kum tanesi kadar kucucuksunuz, bir hiçsiniz milleti kandıramazsınız bırakın bu yalanları sizi bitiren LEVENT KOÇ var rakipsiz
 • Başlık : Yine Yeniden Hacı Aysu 30/11/2018 05:21:38
  Gönderen : Osman
  Hacı aysuyu tekrar başkan olarak görmek istiyoruz
 • Başlık : Büyük başkan 30/11/2018 04:43:06
  Gönderen : Ayşe kazan
  Başkanım yolun yolumuzdur bizim için parti fark etmez
 • Başlık : Aslan amcaoglum 30/11/2018 04:40:33
  Gönderen : Barış aysu
  Sonuna kadar armadandayız amcaoglu haymana seni özlemiş allahin izniyle seni başkan yapacagız
 • Başlık : Hüseyin 30/11/2018 04:38:06
  Gönderen : Hüseyin
  Yanındayız başkan sonuna kadar.
 • Başlık : Baksan 30/11/2018 04:36:47
  Gönderen : Haymanali mehmet
  Sonuna kadar arkandayız başkan haymana seninler güzel.
 • Başlık : Cok dogru baskanim 30/11/2018 04:36:29
  Gönderen : VEDAT YESİL
  Sonuna kadar arkandayiz baskanim
 • Başlık : Yolundayiz baskanim 30/11/2018 04:35:02
  Gönderen : Ali can
  Yolun yolumuzdur baskanim
 • Başlık : Malesef hacıbey 30/11/2018 04:24:10
  Gönderen : Seçim 2019
  Hacı bey kusura bakma ama akp`nin en şaşalı döneminde akp`den aday oldun Özdemire karşı kaybettin bu saaten sonra kazanma şansınız yok kendinizi avutmayınız Levent Koç ile Haymana değişecek saygılar
 • Başlık : Hayırlı olsun. 30/11/2018 04:22:28
  Gönderen : Eşref Benli
  Sayın başkanım sizin hizmetleriniz ve yaptiklariniz gerçekten Haymana`ya değer katmıştır.Haymananin ufkunu acmistir. Sinirli imkanlarla dar bütçeyle yapılanlar ortada. Lakin bazıları,hizmet yapmaktan çok yenicelilere maaş bağlama gayretinde. En basit hizmet çöp toplamaktır. Bunu bile yapmaktan acizler. Onlarin ufku sadece tuvalet yapmak kadardır. O da çalışıyormuş Bu seçimler size ve ekibimizle hayırlı olsun.
 • Başlık : Hacı aysu yu baskan olarak gormek istiyoruz 30/11/2018 03:41:11
  Gönderen : Bal kız
  Haymananın gülen yüzü hacı AYSU tekrar baskan olmalı Biz genclerin yanında olan tek baskan HACI AYSU
 • Başlık : Hacı aysu 30/11/2018 03:19:10
  Gönderen : ÇİОDEM
  Çok değerli başkanım öncelikle atmış olduğun bu yolda hayırlı yolculuklar diliyorum.Haymanamız 2009/2014 yılları arasında yaşamış olduğu yükselmeyi, ilerlemeyi bu yillar sonrasında büyük bir oranla kaybetti.Yapmış olduklarınız göz önünde herkes biliyor kimlerin neler yaptığını kimlerin neler yıkıp yağmaladığını.Haymanamizin son yıllarda kaybettiği değeri sizinle tekrar kazanacağına inanıyoruz. Sizin gibi halksever bir insani kesfetmeyenler kisa zamanda haymananızın ve yasayanlarin geleceği için keşfetmelerini rabbimim izni ile diliyorum.Dediginiz gibi anlatacak çok şey var, zamanla anlatmaya gerek kalmadan yaşatmanızı istiyoruz. Güzel ve gelişmiş bir haymana için** HACI AYSU **
 • Başlık : Helal sana başkan 30/11/2018 03:15:06
  Gönderen : Zehra
  Hacı bey bu halk kurtulacak ise bu kişilerden ancak sizin sayenizde kurtulur.Bunlara başka kimsenin gücü yetmez.Üç oyumuz var üçüde senin hacı bey.
 • Başlık : Senden köye muhtar bile olmaz 30/11/2018 03:14:55
  Gönderen : Serkan
  Bidaha mı yiyeceksin belediyeyi hacı şimdi belediyeyi Son kurtuluşun olarak göruyon
 • Başlık : Helal olsun 30/11/2018 02:59:28
  Gönderen : Emrah
  Helal olsun seninle birlikteyiz başkan
 • Başlık : Görünen köy klavuz istemez 30/11/2018 02:32:44
  Gönderen : Merkeziyetçi
  Evet görünen köy klavuz istemez doğru bir atasözü.Bu seçim hacı ile özdemir arasında geçecek.Bunu sağır sultan bile biliyor.Beş yılda haymanaya sadece birtane tuvalet yapıldı.Çok büyük göçler verdi ilçe.Kaçtane aday çıkarsa çıksın ali veli kırkdokuz elli hiç farketmez.Ya özdemir kazanacak bu memleket tamamen bitecek yada özdemiri buradan yollayacak tek insan var oda hacı.
 • Başlık : yolun acık olsun başkan 30/11/2018 01:54:16
  Gönderen : ahmet
  yolun acık olsun büyük başkan herzaman yanındayız uzun adam başarıların devamını dilerim
 • Başlık : Tek çare 30/11/2018 01:46:50
  Gönderen : Salih
  Gerçek düşünmek gerekirse özdemirden kurtulmanın tek çaresi hacının kazanması gözüküyor.Halk kendi arasında dedikodu yapıyor ne kadar doğru bilmiyorum.Yalnız hacı kazanmasın diye öğretmen beyde halil ibrahim beyde bir oy dahi alsak hacının oyu onun için uğraşıyoruz o kazanmasında kim kazanırsa kazansın diyorlarmış.Gerçek ise bu çok yalnış birşey.Bu memleketin özdemir ve onun gibi düşünenlerden kurtulma zamanı geldi bence.Bu halk 31martta bu işi yapacak.Isterse levent öğretmende halil beyde onlarla bir olsun hiç sorun değil.
 • Başlık : oyumuz levente 30/11/2018 00:31:03
  Gönderen : haymanalı
  hacı hırs için adaysın bu memlkete okumuş adam lazım köylülerin bile hocanın yanında haymanayı seviyorsan çekilirsin ama nerede hatalarım deyip geçiştirme basitmi sandın haymana ne hacıya ne özdemire meyil verirse kendi kaybeder türkiyenin dört bir yanında okumuş insanlar belediye başkanı haymanda ne desek boş aha adaylar ha tercihiniz oyumuz levent hocaya