BAŞKANLAR NE DEDİ

Bu habere 457 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 29/06/2018
24 Haziran seçimlerinin ardından, siyasi partilerin ilçe başkanları gazetemiz aracılığı ile seçimleri değerlendirdi.
RÜSTEM KANDEMİR (AK PARTİ)
AK Parti olarak Haymana’da istediğimiz ve beklediğimiz oy oranına ulaştık. İlçemiz reisimize sahip çıktı ve %70 bandını aştık. İnşallah güçlü Türkiye ile büyümeyi ve istikrarı sürdüreceğiz. Bu büyük başarı kesinlikle, Reisimizin ve milletimizindir. Bizim birliğimizi ve beraberliğimizi güçlü kılan, destek veren herkese çok teşekkür ediyorum.
NACİ SEZER(CHP)
Bu seçim sonuçları bizim için bir başarı değildir. Ancak biz gereken mücadeleyi verdik. Ama halkın kararına da saygı duymak gerekir. İleri dönemlerde yapılacak seçimler için yine çalışmalarımızı tüm gücümüzle sürdüreceğiz. En büyük sevincimiz Sayın Levent Gök’ün tekrar meclise girmesi oldu.
NUMAN ÖZTÜRK (MHP)
Partimiz seçimlerden başarı ile çıkmıştır. Haymana’da 1 Kasımda 6.6 olan oyumuz şimdi 11’e çıkmıştır. Partimiz önce ülkem ve milletim demiştir ve tüm tuzak ve komploları bertaraf etmiş, başarılı olmuştur. Oy alamadığımız her yerden oy almış, her kesimi kucaklamıştır. Bu duygu ve düşüncelerle gerek şahsıma, gerekse partime destek olan herkese teşekkür eder, kardeşçe birlik ve beraberlik içinde nasıl siyaset yapılacağını göstereceğiz. Selam, saygı ve dua ile.
YALÇIN ÇEVİK (İYİ PARTİ)
Halkın iradesine saygı duyuyoruz. Milletimiz böyle uygun görmüştür. 7 ay içinde kurulan bir parti barajı geçti ve 43 milletvekili çıkardı. Halkımız elinden geldiği kadar destek verdi. Destek olan, olmayan, gecesini gündüzüne katıp görev alan, sahaya inen herkese çok teşekkür ediyorum.
ALİ YIKILMAZ (HDP)
Silahlı emperyalizme karşı kurduğumuz cumhuriyeti oylarımızla tek adam rejimine dönüştürdük. Bunu başaranları kutluyorum. Cumhuriyet, demokrasi ve hukuk için oy kullananlar; başaramadık gibi olsa da biz varız. Dün olduğu gibi yarında olacağız. Cumhuriyet nazlı bir gelindir. Bu seçim koşullarında daha fazlası olamazdı zaten.
RECEP GÜNDOĞAN
(SAADET PARTİSİ)
Saadet Partisi olarak toplamda 300 oy aldık. Bu oy beklediğimizin çok altında. Ama küsmüyoruz. Daha çok çalışmamız gerektiğine inanıyoruz. Yerel seçimlerde çok daha fazla çalışma yaparak ilçemizin her yerinden oy alacağımıza inanıyorum. Biz her şeye rağmen 2019 yerel seçimlerinde iddialıyız. Herkese çok teşekkür ediyorum.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
Bu yazıya toplam 5 yorum yapıldı.
 • Başlık : Rustem 03/07/2018 09:19:06
  Gönderen : Metin yildirim
  Ben rustem kandemirin 2 kelimeyi yanyana getirip konusacagina inanmiyorum. Bu yazilanlar kandemire ait degildir. Halkla ic ice oldugu zamanlar agzini bicak acmayan halkdan birisi soru sordugunda facebookda gezinen bi ilce baskani .. ilce baskani boleyken ilçenin geriye gitmesi neden bizi bu kadar sasirtiyo ki ?
 • Başlık : 1 bolgenin birincisi 02/07/2018 08:09:17
  Gönderen : Ali haydar
  Yucel efendiye yanit ilçe başkani belediye başkani 1.bolgenin 1.olmuş 25 ilçenin 2.olmuş sen neyin kafasini yaşiyon anlamadi. Süper bir başari çekemeyenler çatlasi
 • Başlık : Rustem 01/07/2018 18:37:03
  Gönderen : Ali
  Rustem sen hic konusma ya !
 • Başlık : Şok haber 01/07/2018 18:21:26
  Gönderen : Geliyor
  Şok haber size ak parti ilçe başkanlıgına atama yapılıyor yıllardır akpartide ceşitli görevlerde bulunmuş ünv mezunu genc biri calışkan tutugunu koparan kümseye boyun egmeyen birisi atanıyor son 15 gün sonra degişmi görceksiniz haymana için hayırlı olur inşallah..
 • Başlık : Yaziklar olsun 29/06/2018 05:50:01
  Gönderen : Yucel
  Sayin rustem bey halkimiz cumhurbaskanimizin yaninda durarak yuzde yetmis aldik dionda partinin oyunu 15 puan dusurmeni neden soylemiyorsun tarihin basarisiz olan ttek ilce baskanisin yazik yazik