BENLİ; “BAŞKAN ADAYI DEĞİLİM”

Bu habere 304 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 28/09/2018
Bir anket firmasının Haymana Belediye Başkan adayları arasında ismi geçen Aydın Benli, böyle bir düşüncesinin olmadığını yazılı bir açıklama ile duyurdu.
Maliye ve Hazine Bakanı Yardımcısı Nureddin Nebati’nin danışmanı ve 27. Dönem’de AK Parti’den Milletvekili Aday adayı olan hemşerimiz Aydın Benli yazılı bir açıklama yaptı.
Benli bir anket firmasının yaptığı araştırmada Haymana Belediye Başkan adayları arasında isminin geçmesi ile ilgili yaptığı açıklamada şunları dedi, “Sevgili Haymanalı Hemşerilerim, elleri nasırlı, yüreği mert, yiğit delikanlı kardeşlerim. Belediye Başkanlığı aday adaylığı ve tanıtımı son hızıyla başladı. Bütün yurdu heyecan ve yatırım hevesi sardı. Haymana'mız da aynı heyecanı yaşıyor. Geçen günlerde MAK danışmanlık bir anket yaptı. Teveccühünüz bu ankette benim ismimi zikretmişsiniz. Onure oldum. Çok teşekkür ederim. Babam Ali Osman Benli ve aşiretler aday olmam konusunda desteklerini ve güvenlerini bildirdi. Parti büyüklerimden aday adayı olmam konusunda destek ve istek var. Sevgili akrabalarım, aşiretim, arkadaşlarım ve beni tanıyıp destekleyen halkım; hepinize destekleriniz için çok teşekkür ederim. Aday olmayacağımı kamuoyuna sunarım. AK Parti kimi teveccüh edip aday gösterirse onu destekleyeceğimi siz sevgili hemşerilerime arz ederim. Allah sizleri var etsin, kardeşliğimiz daim olsun, Haymanamız kazansın. Sizleri Yüce Allah'a emanet ediyorum.”
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
Bu yazıya toplam 1 yorum yapıldı.
  • Başlık : tebrikler 01/10/2018 21:19:57
    Gönderen : mahmut başaran
    sevgili hemşehrimi bu davranışından dolayı tebrik ediyorum. hizmet anca kendini yüreğini hazır hissedince yapılması gereken bir iştir. bu minvalde kardeşimi kutluyorum. gelecek günlerde daha iyi yerlerde görmek umuduyla sevgi ve saygıyla