BİR AKILLI KAVŞAK KLASİĞİ

Bu habere 240 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 12/01/2018
Gazetemizin değişmez haberleri arasında yer almaya devam eden Akıllı Kavşak kazaları bu hafta da yer almaya devam ediyor.
Akıllı Kavşak, kazaları ile gündeme gelmeye bu hafta da devam ediyor.
Ataköy Mahallesinden İrfan Çiçek isimli vatandaşımız Akıllı Kavşağın bu haftaki ilk kazazedesi oldu.
06 ALF 61 Plakalı Kartal Marka aracı ile Akıllı Kavşakta kaza yaptı ve aracının ön takımında ağır hasar yaşarken, kendisi yara almadan kurtuldu.
Bir diğer kazazede ise Ankara’dan Haymana’ya kaplıca için gelen Hacı Andıç oldu.
Andıç 06 DJ 5053 Renault Marka engelli plakalı aracı ile Akıllı Kavşak mevkiine geldi. Havanın sisli, yolun kaygan olması sebebi ile kontrolu kaybetti ve kazadan kaçamadı.
Aslen Kırşehirli olan ve Ankara’da ikamet eden Andıç, “Karayollarını şikayet etmeyi düşünüyorum” dedi.
Haber: Yavuz ÇİFÇİ  
Bu yazıya toplam 2 yorum yapıldı.
  • Başlık : Nerede Milli Çıkarlar? 13/01/2018 05:34:38
    Gönderen : Haymanalı
    Her kazada maddi kayıpların yanında tamamı ithal olan araçlar pert oluyor. Bu bir milli servet kaybıdır. Halen bu kavşağı orada tutanlar umarım bir gün milli servete hainlikten yargılanır. Bunca millete yazıktır.
  • Başlık : Akılsız Kavşak 12/01/2018 06:18:53
    Gönderen : Akılsız Kavşak
    Bu kadar kaza olmasına rağmen yetkililerin uyanmamasının hikmeti nedir? Arkadaş gözlerinizi Haymana` ma kapattınız mı? Açın o aç gözünüzü. Kaç kişi daha kaza yapmalı, kaç kişi canını kaybetmeli veya bir şeylerin düzelmesi için illa o kaza sizin başınıza mı gelmeli? Bu yolda var ki bir problem gelen çakılıyor, giden çakılıyor. "HAYMANA` MA SAHİP ÇIKIYORUM"