“BU GÜZEL ESER HEPİMİZİN”

Bu habere 222 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 02/11/2018
Haymana Devlet Hastanesi’ne Diyaliz Merkezi açılmasında katkıda bulunanlara plaket takdim edilerek teşekkür edildi.
Haymana Devlet Hastanesi diyaliz merkezi Haziran ayı içerisinde resmi açılışını gerçekleştirmişti.
Açılışın ardından böbrek hastalarını kabul etmeye başlayan hastanemiz, lüks bir otel konforunda hizmet sunmaya başlamıştı.
Diyaliz merkezinin yapımında, tepeden tırnağa yenilenmesinde “Devlet-vatandaş işbirliği” en güzel şekilde vücut bulmuş ve birçok hemşerimiz maddi-manevi katkı yapmıştı.
Bu güzel eserin ortaya çıkmasında katkısı bulunan hemşerilerimizi Haymana Devlet Hastanesi Başhekimi Reyhan Öztürk unutmadı.
Çarşamba günü verilen bir kokteyl ile bir araya gelen hayırsever hemşerilerimize Başhekim Reyhan Öztürk, birer plaket sunarak teşekkür etti.
Plaket sunumuna Sağlık Bakanlığı Bilkent Hastanesi Kamu Hizmet Başkanı Ertuğrul Ünkoç, Etlik Hastanesi Hizmet Başkanı Bahattin İlter, İl Sağlık Personel Hizmetleri Başkanı Nevzat Kılıç katılırken, Haymana’dan Kaymakam Hüseyin Göktürk, Belediye Başkanı Özdemir Turgut ile kamu kurum müdür ve amirleri ile katkıda bulunan hayırseverler katıldı.
Başhekim Uzman Dr. Reyhan Öztürk yaptığı kısa konuşmada “Böbrek hastalarımıza kendi ilçemizde hizmet vermekten çok mutluyuz. Bu hizmete katkıda bulunan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.
Kaymakam Hüseyin Göktürk, Belediye Başkanı Özdemir Turgut, AK Parti İlçe Başkanı ve diğer konuklar da plaket töreninde yaptıkları kısa konuşmalar ile Başhekim Reyhan Öztürk ve hayırseverlere teşekkür ettiler.
Kokteyl plaket takdimi ve hastaneye yapılan çalışmaları anlatan sunumla sona erdi.
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.