“BU YOLLARA BAŞ KOYDUK”

Bu habere 283 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 13/04/2018
Haymana Fen İşleri Şefi Turgut Keleş, Haymana civarında 285 km. asfaltın bu yıl atılacağını ve bu çalışmanın tamamlanması için var gücü ile çalışacağını söyledi.
Ankara Büyükşehir Belediyesi Haymana Fen İşleri Şefi Turgut Keleş, “Ekim ayı sonuna kadar asfaltsız grup yolu bırakmamaya çalışacağız” dedi.
Keleş, bu yolların yapılmasına adeta baş koyduğunu ve tüm güçleri ile çalışacaklarını söyledi.
Yıllardır bir türlü bitirelemeyen Katrancı Grup yolunu tamamen tamamladıklarını, şimdiki hedeflerinin ise Emirler Mahallesinden başladıkları çalışmanın da en kısa sürede bitireceklerini belirtti.
Keleş, “Bu yıl bitmesi hedeflenen 285 km’lik satih kaplama ve soğuk asfalt çalışması başladı. Katrancı Yolu tamamen bitti. Emirler’den başlayarak 15 km’lik grup yolu çalışmalarımızı başlattık. Bu yol tamamen sökülecek ve yeni asfaltlama çalışması yapılacak. Asfalt kırıklarını da yine mahalle içlerine dökeceğiz. Söğüt İnşaat ile beraber ayrıca Haymana’nın iki ayrı mevkisinden iki ayrı ekiple çalışma başlatarak merkezde birleşeceğiz. Bu yolları inşallah bu yaz, en geç te Ekim Ayı sonuna kadar tamamlayacağız. Bu yollara baş koyduk diyebiliriz. Haymana çevresinde asfaltsız ve bozuk yol kalmayacak” dedi.
Haber:Hüseyin YILDIRIM
Bu yazıya toplam 1 yorum yapıldı.
  • Başlık : inşallah 17/04/2018 05:20:17
    Gönderen : erol tetik
    yeni şefimize başarılar dileriz çok şükür adam gibi adam geldi haymanamıza çıkarı olmadan her şeyin oluruna bakan bir şefimiz şahıs adamı değil işine yapan biri sayğılarımla