ÇEVİK HAYMANA İÇİN BİR ŞANS!..

Bu habere 935 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 07/06/2019
Bir dönem MHP Milletvekili olan ve ilçemiz için çok önemli çalışmalar yapan hemşerimiz Sedat Çevik’in Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mansur Yavaş ile yakınlığını Haymana bir şans olarak kabul ediyor.
31 Mart Yerel seçimlerinde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile seçim çalışmalılarını yürüten ve aynı zamanda danışmanlığını yapan hemşerimiz Sedat Çevik, seçim döneminde sık sık ilçemize gelmişti.
1999-2002 yılları arasında 21. dönem MHP Ankara Milletvekili olarak mecliste yer alan Sedat Çevik, o döneminde ilçemize çok önemli katkılarda bulunmuş, özellikle köylere güzel hizmetler yapmıştı. Şimdiki adıyla Midas Otel, o zamanki adıyla Koray Aydın Tesisleri’nin yapılmasında ve Polatlı yolunun yapımına başlanmasında çok büyük emeği olan Çevik’in yeniden Ankara Büyükşehir Belediyesi gibi önemli bir yerde sözü geçmesi Haymana adına sevindirici olarak kabul ediliyor.
Ramazan Bayramı’nda Haymana’da olan ve vefat eden babasının ilk bayramı olması nedeniyle evinde ziyaretleri kabul eden Sedat Çevik gazetemize yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mansur Yavaş ile güzel bir seçim çalışması yaptık ve çok şükür seçimi kazandık. Biz zaten Sayın Mansur Yavaş ile çalışıyoruz. İnşallah Haymana için güzel çalışmalarımız olacak. Ben memleketim için elimden geleni yapacağım.” dedi.
Biz de ilçemiz adına bir şans olarak gördüğümüz Değerli Hemşerimiz Sayın Sedat Çevik’e başarılar diliyoruz.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
Bu yazıya toplam 1 yorum yapıldı.
  • Başlık : Yardim yoj 09/06/2019 11:41:33
    Gönderen : Yenikoylu
    Merhaba oncelikle sedat cevik abimiz cok.degerli ve isini bilen insandir insallah haymanaya yardim felan etmez ne olduda haymsnalilar yardım istiyor mahsur baskan yanında die haymanaya yardim yok egerki sedat abiyi mhp zamaninda nden yardım etmediniz