“ÇOK HUZURLU BİR ŞEHİRİZ”

Bu habere 209 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 12/04/2019
Polis Teşkilatının kuruluşunun 174. yıldönümü çeşitli etkinliklerle kutlandı. Haymana’nın en huzurlu ve suç oranı düşük ilçeler arasında yer aldığı vurgulandı.
Türk Polis Teşkilatının 174. Yıldönümü ve Polis Haftası kutlandı.
10 Nisan Çarşamba Günü gerçekleşen etkinlikte ilk tören Hükümet Konağı önünde yapıldı.
Törene Haymana Emniyet Teşkilatı, siyasi parti temsilcilerinden bazıları ve sivil toplum örgütleri ile mülki amir ve memurlarla birlikte öğrenciler de katıldı.
Tören Haymana İlçe Emniyet Müdürü Hayri Onur’un Atatürk Anıtına çelenk koyması ile başladı.
Daha sonra saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.
İlçe Emniyet Müdürü Hayri Onur günün anlam ve önemine yönelik olarak yaptığı konuşmada şunları söyledi; “Polisin amacı vatandaşın hak ettiği huzur ortamını sağlamaktır. Nüfus oranlarına bakıldığında Haymana suç ve suçlu ortalaması en az şehirlerden birisi. Bu hepimiz için sevindiricidir. Bu Haymana halkının yasalara olan bağlılığını bizlere olan desteğini göstermektedir. Bundan sonrada böyle olacağını umuyoruz. Polisinize güvenin ve destekleyin. Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıldönümü herkese hayırlı olsun”
Buradaki törenin ardından Haymana Asri mezarlığı ziyaret edildi ve burada dualar okundu. Haymana İlçe Emniyet Müdürlüğü tebrik ziyaretlerini kabul etti.
Biz de Haymana Gazetesi olarak kahraman emniyet teşkilatımızın bu özel gününü kutlarız.
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
Bu yazıya toplam 3 yorum yapıldı.
 • Başlık : cok güvenli 22/04/2019 19:22:43
  Gönderen : fahrettin
  mazallah o kadar güvenli ki ilçemiz cadde de kurşunun nereden geleceği belli değil
 • Başlık : Kutlama 20/04/2019 10:51:17
  Gönderen : Nurullah Alphan İnan
  Vatan için,millet için,devlet için,hiç düşünmeden,canını hiçe sayan,Türk Polisini.Allah(C.C)her türlü,şerden ve şerliden korusun .İnşa Ellah.
 • Başlık : Acil barış şart 12/04/2019 01:57:31
  Gönderen : Kadir
  Evet ilçemiz gerçekten güvenli vede temiz ancak son 1 yılda 4 cinayete şahit oldu ve bu 4 kan davası yani gelecek kötü olayların sebebidir ALLAH korusun yetkili kişi ve makamlar el atarak barış sağlamalı