DELİ KAVŞAK AKILLANACAK

Bu habere 132 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 08/03/2019
Kazaların yegane adresi Akıllı Kavşak için Başkan Turgut Karayolları ile görüşerek bir düzenleme yapılmasını istedi.
Yapıldığı günden beri Haymanalıların eleştirilerine konu olan ve zaman zaman kazaların yaşandığı akıllı kavşakla ilgili olarak Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut, Karayolları 4. Bölge Müdürlüğü ve Karayolları Genel Müdürlüğünde bir dizi görüşme yaptı.
Görüşmeler neticesinde akıllı kavşakta yeni bir düzenleme yapılması hususunda görüş birliğine varıldı.
Başkan Turgut “Vatandaşlarımızın talebi hep önceliğimiz oldu”
Konuyla ilgili açıklama yapan Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut Haymanalıların taleplerinin hep öncelikleri olduğunu belirterek “Akıllı kavşak konusunda hemşerilerimizin şikâyetleri oluyordu. Zaman zaman kazaların da olduğu kavşakta daha büyük sıkıntılar yaşanmaması için Karayolları 4. Bölge Müdürlüğü ve Karayolları Genel Müdürlüğümüzle bir dizi görüşme gerçekleştirdik. Görüşmelerimiz sonucunda kavşakta yeni bir düzenleme yapılması hususunda görüş birliğine vardık. Haymanamıza hayırlı olsun.” dedi.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
Bu yazıya toplam 6 yorum yapıldı.
 • Başlık : Bittin 11/03/2019 10:06:55
  Gönderen : Hasan
  Kaza yapan arkadaşların masraflarini karsiladikdan sonra yapsaydın daha iyi olurdu
 • Başlık : Ufuketepe 09/03/2019 03:14:21
  Gönderen : Haymana
  Başkan ne o Haymana seçmen bulamadın şimdide ufuktepe seçmenini mi Haymanaya burona taşıyorsun yazık bitik başkan unutma kaybedeceksin ufuktepeliler seni kurtaramaz, kurtuluş kara kurtaramaz kaybedeceksin o ithal mudurlerin ... mudurlerin .... gidecekler
 • Başlık : başgan bey 09/03/2019 17:57:58
  Gönderen : hasan
  Başgan bey sizin danışmanlığınızı kim yapıyorsa sizin düşmanınız bilginiz olsun bu kadar alay edici bir durum olamaz heleki cuma günü aldığın makinaları sergilemişsin görünce gülmekten kırıldım bu halk bu kadarmı cahil.halkla dalga geçtiğinizin farkında bile değilsiniz yazık hemde çok yazık.
 • Başlık : Komik 08/03/2019 03:07:33
  Gönderen : Rüstem
  Sayın Başkanım Bu kavşakda 3 -4 yıldır millet kaza yapıyor bu zaman aralığı boyunca aklınıza gelmeyen kavşak seçime 20 gün kala mı geliyor. Sizin yaptığınız göz boyamak değil milleti enayi yerine koymak ayıp yaptığınız yeter artık haymana yaşadığı son 5 yılı aynı şekilde kaldıramaz saygılarımla...
 • Başlık : Ne oldu 08/03/2019 01:26:11
  Gönderen : Haymana
  Seçim geldi hizmet geldi, ne oldu neredeydin 5 yıl boyunca, ALLAH etmesin sen eğer kazanırsan ALLAH Sana gosterme sin o gunu yemin olsun Haymana yı bitirdin tam bitireceksin olan buradaki garibanlara olur.
 • Başlık : DAHA ÖNCE NERDEYDİN? 08/03/2019 00:38:07
  Gönderen : HAYMANALI DERDO CAN
  Öncelikle güzel bir çalışma olur vatandaş gerçekten o kavşak yüzünden yok madur durumda ama su soruyuda sormadan edemiyorum daha önce aklınız nerde idi seçim zamanı mı aklınıza geldi?