“DEMOKRASİ ŞÖLENİ OLACAK”

Bu habere 135 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 12/01/2018
Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Sıvacı, Pazar günü yapılacak seçimli olağan genel kurulun demokrasi içinde ve centilmence geçeceğini söyledi.
Pazar Günü seçimli olağan Genel kurul yapacak olan Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın mevcut Başkanı Ali Sıvacı açıklamalarda bulundu.
Demokratik ve centilmence bir seçim olacağını belirten Sıvacı şunları dile getirdi, “Öncelikle tüm esnaf arkadaşlarımızı seçime katılmaya davet ediyorum. Odamız olarak esnaflarımızın yegane kuruluşu olan Esnaf ve Sanatkarlar Odası, ilçemizin en önemli sivil toplum örgütlerinden birisidir. Böyle bir oluşuma başkanlık yaptığım için gururluyum. Yeniden adayım. Eğer esnaflarımız teveccüh gösterir ve şahsıma bu görevi tekrar layık görürlerse, yine onların sorunlarına eğilecek, elimden gelenin fazlasını yapmak için gayret göstereceğim. Başkanlığım döneminde herkese eşit davrandım. Onların sorunlarını kendi sorunum görerek, her türlü girişimi yaptım. Gecemi gündüzüme katarak çalıştım. Sonuçta Pazar günü bir seçim yaşayacağız. Ben eminim ki, duyarlı ve sağduyulu esnaf arkadaşlarımız sayesinde güzel, demokrasi kuralları içerisinde, centilmenliğin ön planda olduğu bir seçim yaşayacağız. Hak eden kazansın. Kim kazanırsa kazansın, kazanan Haymana olsun, ilçemizin güzide esnafı olsun diyorum. Odamıza kayıtlı 405 üyemiz var. Ben tüm üyelerimizi bu demokrasi şölenine katılmaya davet ediyor, saygılarımı sunuyorum.”
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.