DENİZBANK 29 HAZİRAN’DA AÇILIYOR

Bu habere 309 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 16/06/2017
Geldi gelecek derken, Denizbank nihayet şubesinin açılışını 29 Haziran’da resmen yapıyor.
Denizbank Haymana Şubesi Müdürü Şebnem Suvar ve Personeli ile Ticaret Odası Başkanı Ercan Özkan hafta içinde gazetemizi ziyaret ederek Denizbank hakkında bilgiler verdi.
Toplam 6 Personelin hizmet vereceği bankanın yeri Ankara Cad. Adliye Sarayı karşısında faaliyet gösterecek.
Banka Müdürü Şebnem Suvar: “Haymana’dan beklentimiz yüksek, potansiyel olduğunu düşünüyoruz. Tarım, bireysel ve KOBİ sekmentlerinde aktif olacağımızı düşünüyoruz. Çiftçimizin, emeklimizin, esnafımızın gülen ve güldüren yüzü olmaya gayret edeceğiz. Bankamızın açılışı esnasında desteklerini esirgemeyen Ticaret Odası Başkanımız Ercan Özkan’a ve bölge halkımıza çok teşekkür ederiz. Gezi ve ziyaretlerimizde Haymanalıların sıcak, misafirperver ve samimi olduklarını gördük. Bu samimiyet karşısında bizler de mutlu olduk. Şimdiden ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Tüm Haymanalılardan desteklerini bekliyoruz. 29 Haziran günü çok geniş ve kapsamlı bir açılış merasimi düzenleyeceğiz. Resmi açılış törenimize tüm Haymanalı halkımız davetlidir.” dedi.
Gazetemizi ziyaret ettikten sonra Kaymakam Hüseyin Göktürk ve Belediye Başkanı Özdemir Turgutu da ziyaret eden heyet daha sonra kamu kurum ve kuruluşları da dolaşarak banka hakkında bilgi alış verişinde bulundular.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
Bu yazıya toplam 2 yorum yapıldı.
  • Başlık : genç ufku geniş yöneticiler 18/06/2017 17:06:32
    Gönderen : gözlemci
    ercan özkan ve onun gibi genç insanlar lazım aslında haymanaya kendisini tebrik ederim gelecege yatırım yapacak insanları birazda biz halk olarak destekleyelim şans verelim kendilerine eski hatalarımızı yenilemeyelim
  • Başlık : Iyi seylerde oluyo 16/06/2017 02:48:20
    Gönderen : Haymanali
    Valla bisey dikkatimi cekti..sn ercan ozkan daha cok hizmet veriyo haymanaya...ben sahsen tsk ederim cabalari icin...keske mevcut belediye baskani yerine sen olsaydin haymana belediye baskani...en azindan ufkun genis...daha cok hizmetin olurdu haymanaya diye dusunuyorum...