“DERHAL İSTİFA ETSİNLER”

Bu habere 238 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 06/07/2018
CHP’nin emekçi isimlerinden Kasım Koç, seçimlerden sonra ilçe yönetimindeki bazı kişilerin derhal görevi bırakmaları gerektiğini söyledi.
CHP Haymana İlçe Teşkilatında önemli görevler alan ve bir önceki kongrede başkan adayı olan Kasım Koç, “İlçemizde dördüncü parti olmaktan ben kahroluyorum, mevcut CHP İlçe yönetiminde aynı şekilde düşünen varsa derhal istifa eder.” dedi.
Koç, “Son seçimlerde yaşanan bu başarısızlığı birileri yok saymadan kabullenmeli ve gerekeni yapmalıdır. Bununda yolu istifadır. Hiç bir mazeret geçerli değildir ve başarısızlığa kılıf olamaz. Eğer bu seçimlerde ilçe başkanı olsaydım çok iddialıyım ki ikinci parti konumundaydık. Partim CHP’nin Haymana’da bir karşılığı var ama karşılığa cevap verecek, sahada özverili bir çalışma yapıp bu karşılığı daha da taçlandıracak bir yönetim göremediğim için dördüncü parti olduk. Şu hazin tabloyu görseydim ve ilçe başkanı ben olsaydım çoktan istifa etmiş olurdum. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce elinden gelenin en iyisini yapmış ve sadece onların çabası sandığımıza yansımıştır. Peki yönetimimiz ne yapmıştır? Burada gerçekten çalışan, emek veren ve işini hakkı ile yapanları tenzih ediyorum. Ama bazıları da sadece gelen milletvekillerini ağırlamayı görev sayıyor. Oysa bu parti, sahaya inecek, kapı kapı dolaşacak, elini taşın altına koyacak, kısacası yüreği ile çalışacakların sayesinde yükselir. Ama bunu yapan üç-beş kişiden fazla değil. Bu nedenle de ancak dördüncü parti olabildik. Bu beni çok etkiledi ve ziyadesiyle üzdü. Buna artık dur demenin zamanı gelmiştir. Makam ve koltuk sevdasını bırakarak hizmet için ve partimizin geleceği için kesinlikle istifa etmeleri gerektiğini düşünüyorum. Canla başla çalışana canım feda, ama bazılarına da elveda deme zamanıdır.”
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
Bu yazıya toplam 1 yorum yapıldı.
  • Başlık : Kasomo 07/07/2018 08:35:29
    Gönderen : İsmail
    Kasım kasım:)