“DESTEK SİZDEN HİZMET BENDEN”

Bu habere 259 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 05/01/2018
Yenimahalle Muhtar adaylığını açıklayan Serkan Öztürk, “Tüm resmi kurumları kapı kapı dolaşıp sorunları çözeceğim” dedi.
Yerel seçimlere yaklaşık 1 yıl kala mahalle muhtarlığı için göreve talip olanlar adaylıklarını açıklamaya devam ediyor.
Haymana’da kuaför esnafı Serkan Öztürk, Yenimahalle muhtar adayı olduğunu beyan etti.
Mahallesindeki sorunlara değinen ve çözüm yollarını açıklayan Öztürk, “Arkama halk desteğini aldığım sürece çözemeyeceğim sorun yok” dedi
Özellikle Çikolata Konutların sorunlarıyla bizzat ilgileneceğini belirten Öztürk, şunları söyledi, “Herkesin huzurunda hizmet için söz veriyorum. Çikolata Konutlar ile ilgili şikayetleri biliyorsunuz. Oradaki elektrik, su ve diğer sorunları çözmek benim başlıca görevim olacak. Camilere gereken ilgi ve alakayı da eksik etmeyeceğim. Herkes ibadetini herhangi bir zorlukla karşılaşmadan yapabilsin. Hizmet için elbette muhattap yerleri resmi kurumlardır. Bende mahallemle ilgili her kurumu dolaşıp, çalmadık kapı bırakmayacağım. Atalarımız, ağlamayan çocuğa meme vermezler demiş. Biz de gerekirse halka hizmetin aksamaması için ağlayacağız, yalvaracağız ve hizmetimizi alacağız. Tüm eş dost ve akrabalarımın desteğini bekliyorum. Destekleyenlerin yüzünü kara çıkarmayacağımı buradan taahhüt ediyorum.
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.