DOĞALGAZ TAM GAZ!..

Bu habere 363 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 05/07/2019
Doğalgaz çalışmaları hem ana hatta hem de Haymana içinde durmaksızın devam ediyor. Yetkililer “doğalgaz bu yıl yanacak” diyor.
Başladığı günden bu yana hızını kesmeden devam eden doğalgaz çalışmaları, Oyaca Mahallesi’nin içinde ve Haymana Merkez’de hızlı bir şekilde ilerliyor.
Edindiğimiz bilgiye göre Karagedik Mevki’inden Haymana’ya çekilen ve toplamda 44 Km. hat çekilen Doğalgaz’ın 18 Km. tamamlandı.
Haymana içinde de hızlı bir şekilde çalışmalarını sürdüren firma çalışanları şuan Polatlı Caddesi üzerinde kazı çalışmalarına devam ediyorlar.
Yetkililerden edindiğimiz bilgiye göre doğalgazın bu yıl Haymana’da kesin olarak yanacağını, Haymana’nın yıllardır özlemle beklediği doğalgaza kavuşacağı, ancak Haymana’nın çalışmalarda yetişebilen kısmına kadar doğalgazın verileceği tahmin ediliyor.
Belediye Başkanı Özdemir Turgut, çalışmaları yakından takip ettiğini, Haymana’nın özlemle beklediği doğalgazın bu yıl evlere ulaşacağını, şimdiden herkese hayırlı olmasını dilediğini ifade etti.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
Bu yazıya toplam 2 yorum yapıldı.
  • Başlık : Aslana cevap 12/07/2019 20:40:11
    Gönderen : Yiğit
    Menderes Bostancı adamdır Haymananın içinden birisidir ital değildir bilin istedim
  • Başlık : mushak 09/07/2019 04:18:59
    Gönderen : aslan
    Abi adam nekadar akrabası köylüsü varsa ozdemir hepsini müdür yaptı baskan sana 13 bin oy verdik sen ne yaptın ital müdürleri doldurdum haymana  sayiyim erdoğan cifci ahmet duymaz Menderes Bostancı daha sayamadigim