ELVEDA 2017, MERHABA 2018

Bu habere 226 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 05/01/2018
Haymana’da yılbaşı coşkusu yine otellerde yaşandı. Yılbaşı programı yapan oteller günler öncesinden doldu ve 2017’nin son gecesi eğlence de tavan yaptı.
Yeni yıl programı yapan otellerimiz 2017’yi 2018’e bağlayan gecede hem eğlendirdi, hem de tam doluluk oranına ulaşarak yeni yıla moralli girdi.
Bazı otellerimiz ise yılbaşı programı yapmadı ve sıradan bir gece ile 2017’ye veda ettiler.
Ürofiz, Midas, Doktorun Oteli ve Grannos ise günler öncesinden programlarını açıklamış ve yeni yıl için hazırlıklarını tamamlamışlardı.
Yılbaşı programı olan otellerimiz yaklaşık 1 ay öncesinden dolmuş ve full çekmişlerdi.
Ürofiz Termal Otel, renkli bir program ile müşterilerine sıradanlıktan uzak ve renkli bir gece yaşattı.
Midas Otel de aynı şekilde sazlı, sözlü bir yılbaşı programı ile yeni yıl coşkusuna katıldı. Müşteriler doyasıya eğlenirken, otel personeli de eğlencenin aksamaması için var güçleriyle çalıştılar.
Doktorun Oteli, ise yılbaşı programında alkol ikram etmeyen tek yerdi. Otelin genç sahiplerinden Ali Cenk Yorulmaz’dan edindiğimiz bilgiye göre, programın alkolsüz olduğunu söylemelerine rağmen, rezervasyonların günler öncesinden yapıldığını söylendi.
Grannos Termal Otel yine en dolu programı yapan yerdi. Ünlü sanatçılar Resul Dindar, Ömer Faruk Bostan ve Serap Şan konserleri ile yeni yıla muhteşem bir karşılama ile girdiler. Grannos Termal Otel’de günler öncesinden odaları doldurdu ve 2018’e hem mutlu hem de umutlu girdi.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.