“EN ŞANSLI ADAY BENİM”

Bu habere 241 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 28/09/2018
Haymana Yurtbeyli Eski Belediye Başkanı Ömer Ercan, Haymana Belediye Başkanlığı Adaylığında en şanslı adayın kendisinin olduğunu iddia etti.
Hafta içinde gazetemizi ziyaret eden Yurtbeyli Eski Belediye Başkanı, geçtiğimiz aylarda Haymana Belediye Başkan Adayı olduğunu açıklamıştı.
Ercan sözlerine “belediyecelikte hizmet benim işimdir.” diyerek başladı ve iddalı açıklamalarda bulundu.
Ercan şunları ifade etti: “Bizim işimiz mevki makam değildir. Bunun örneğini Yurtbeyli Belediyemizde daha önce yaptık. Hiç bir zaman koltukta oturmadım. Sürekli sahada ve halkımın yanında bulundum. Yaptığım hizmet ve yatırımlar inanın bana Haymana’dan Ankara’ya kadar yol olur. Çok şükür hep diklenmeden dik durdum. Ben şuan için AK Parti’nin üyesiyim. Ama partim aday göstermezse bile her halükarda aday olduğumu Haymanalılar bilsinler. Bizde geri vites olmaz. Partimiz masa başında birilerini göstermezde, çalışma, hizmet ve başarıya bakacak olursa direk beni gösterir. Bazı dedikodular çıkmış, ben başka adayları destekleyecekmişim. Kamuoyu önünde açıklıyorum hiç bir adayın yanında olmayacağım. Benim bir başkasını desteklemem için benden daha iyi ve başarılı olmaları gerekir. Şuana kadar böyle bir adayın çıktığına şahit olmadım. O yüzden sonuna kadar adaylığımı sürdüreceğim ve inanıyorum ki, Haymana beni belediye başkanı olarak seçecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Biz birilerinin değil, tüm Haymana’nın başkanı olacağız. Şuana kadar ilçemiz ve beldelerimizde başkanlık yapanların hangisi benim kadar hizmet etmiştir. Ettiyseler hodri meydan, gelsinler açık oturumda tartışalım, halkımıza anlatalım. Daha köylerimizin yollarını bilmeyen, halkı tanımayanlar ne amaçla aday oluyorlar bir türlü çözemedim. Ben kendimi en şanslı aday olarak görüyorum. Bunu kendi kendime değil, her gün yüzlerce insanın bana verdikleri maddi ve manevi destekten anlıyorum. Daha kabuğundan çıkamayanlar, belediyenin ne olduğunu bilmeyenler, takım elbise, kravat takıp ortada adayım diye dolaşıp, torpil bekleyenler avuçlarını yalayacak. Bu millet onlara öyle bir tokat vuracak ki, hepsi dünyanın kaçbucak olduğunu görecekler. Ben şimdiden şahsıma destek olanlara yürekten teşekkür ediyor, yerel seçimlerde aday arkadaşlarıma başarılar diliyor, sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
Bu yazıya toplam 6 yorum yapıldı.
 • Başlık : Paranın gücü 08/10/2018 04:02:08
  Gönderen : Napolyon
  İşte biz bu "HALKIN ADAMI"na paranın gücü diyoruz. Yürü be başgannn...
 • Başlık : sana yakışır 01/10/2018 19:14:19
  Gönderen : sinanlı
  Haymanalı hemşerilerim ömer ercanı iyi tanırım gerçekten tam belediyecilik ve hizmet yapacak kişi ama insanlarımızın cogu menfaat pesinde aryık ömer ercanla son vermeliyiz buna inan tüm adaylar hayırlı olsun ben ömer ercan diyorum
 • Başlık : Göreceğiz 30/09/2018 19:54:09
  Gönderen : Kadir
  Ömer başkan hiç kimsenin yanında olmayacağım diyorsunuz.Özdemir beye yakın olanlarda diyorki eyer ak parti özdemir beyi seçerse ömer ercan a da encümenlik verilirse bizim yanımızda yer alacak diyorlar.Göreceğiz bakalım ömer bey sözünüzün eğimisiniz değilmisiniz.
 • Başlık : Haymanalılar Müjde 29/09/2018 23:50:12
  Gönderen : Enes AKDURU
  Bence bu adayı destekleyin Haymanalılar, bakarsınız zamanında yaptığı gibi sizlerden bir kaç kişiyi memur ediverir.
 • Başlık : Kaybedeceksin 29/09/2018 19:35:48
  Gönderen : Söz
  300 oy alırsan öp başına koy
 • Başlık : Komikkkk 29/09/2018 09:45:45
  Gönderen : Cetin can durmaz
  Komik........