ESNAF ODASINDA NEFESLER TUTULDU!..

Bu habere 313 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 12/01/2018
Bu hafta sonu Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçime gidiyor. İki adayın yarıştığı Esnaf ve Sanatkarlar Odasında heyecan dorukta. Şoförler ve Otomobilciler Odası da olağan genel kurulunu Cumartesi Günü yapacak.
İlçemizin nabzını tutan sivil toplum kuruluşu olan Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçim heyecanını bu hafta sonu yaşayacak.
İKİ ADAY KOZLARINI PAYLAŞACAK
Esnaf ve Sanatkarlar Odası Pazar günü olağan genel kurulunu yapacak ve yeni başkanını seçecek. Bu odamız için mevcut başkan Ali Sıvacı ile beraber ilçemiz esnaflarından Bekir Çınar aday olduğunu açıklamıştı.
Odaya kayıtlı 405 üye 4 yıllığına yeni dönem başkanını seçmek için sandık başına gidecek. Seçimin büyük bir çekişmeye ve heyecana sahne olması bekleniyor.
ŞOFÖRLER ODASI DA GENEL KURULA GİDİYOR
Cumartesi günü ise Şoförler ve Otomobilciler Odası Olağan Genel Kurulu’nu yapacak. Odanın mevcut Başkanı Latif Avcı’dan başka şu ana kadar aday çıkmadı. Bu odanın 287 genel kurul üyesi bulunmakta. Divana başka bir liste sunulmaması halinde mevcut başkan Latif Avcı görevine devam edecek.
Her iki kongrede Kültür Merkezinde yapılacak.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
Soförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Latif Avcı
Bu yazıya toplam 2 yorum yapıldı.
  • Başlık : saygı gösterin 18/01/2018 18:02:49
    Gönderen : kenan
    arkadaşım sandık kuruldu ali bey kazandı saygı göstermeniz lazım esnaflar başkanını secti biraz olgun biraz seviyeli düşünün yıllarca aile boyu esnaf lık yapanlar var saygı gösteren saygı alır ali beyi haymanada seviyoruz sevilmeseydi kazanamazdı haymanada yenileri gördükce inanın gecmişi arar olduk saygı sevgi kalmamış haymana ondan kaybediyo
  • Başlık : Bu yüzden haymana kaybediyor 16/01/2018 20:46:36
    Gönderen : Hakan
    Ali beyin kişiligine sözüm yok ama esnaflık bile yapmıyan birinin esnaf odası başkanı olması çok üzücü haymana bu yüzden ileri degil geri gidiyor hiç bir koltuga olması gereken insanlar oturtulmuyor