GÖK’E “BÜYÜKŞEHİR’E ADAY OL” ZİYARETİ

Bu habere 235 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 30/11/2018
CHP Haymana İlçe Teşkilatı tam kadro, TBMM Başkan vekili Hemşerimiz Levent Gök’ü ziyaret ederek Ankara’ya aday olmasını istedi.
CHP Haymana İlçe Teşkilatı, CHP İlçe Başkanı Naci Sezer ile birlikte Milletvekili Levent Gök’e ziyarette bulundu.
CHP Milletvekili ve TBMM Başkanvekili Gök’ü Mecliste ziyaret eden CHP Heyetinde ilçe teşkilatının eski ve yeni üyeleri de olmak üzere kalabalık bir grup hazır bulundu.
Ziyarette Milletvekili Levent Gök’ten Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı olması istendi ve aday olması halinde Haymana’nın yoğun bir desteği olacağının altı çizildi.
Gök ise ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu, büyükşehir adaylığının partisinin tasarrufunda bulunduğunu, görev verilmesi halinde elinden gelen çabayı göstereceğini sözlerine ekleyerek Haymana heyetine teşekkür etti.
Bu arada CHP Haymana Belediye Başkan adayının ise Aralık Ayı içerisinde netleşeceği ve çalışmalara başlanacağı bildirildi.
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
Bu yazıya toplam 5 yorum yapıldı.
 • Başlık : Hayırlı olur inşallah 01/12/2018 20:05:27
  Gönderen : Haymana merkez
  Naci abinin hatırına yine CHPye oy vercez. İnşallah CHPde Haymanada düzgün bir aday çıkarırsa değer bişeylere
 • Başlık : Haymana 30/11/2018 06:32:42
  Gönderen : Ahmet
  Hacı abi aday olmalı
 • Başlık : çıkaramadım 30/11/2018 05:57:18
  Gönderen : ali
  resimdekilerin hepsini tanıyoruzda şu levent beyin sağındaki mavi takım elbiseli kır saçlı adam kim çıkartamadım bu adam haymanalımı tanıyan felan varmı
 • Başlık : Naci abi ve levent abi hatırı var 30/11/2018 03:26:16
  Gönderen : Celal
  Biz zaten ilçe başkanı Naci abinin hatırı için CHP ye oy vereceğimizi daha önce söylemiştik. Levent abi ve Naci abinin hatırı var yanımızda. Yoksa başka partiye verirdik. Büyükşehire aday olursa levent abi kazanır.Haymana oy vermezse dahi Ankaradaki ve polatlıdaki haymanalılardan çok oy verecek olanlar vardır.Haymana ve köyleri yönlendirilmiş bir oy kitlesine sahiptir.
 • Başlık : Levent Gök inşallah. 30/11/2018 02:59:09
  Gönderen : Mevlüt
  Levent Gök aday olursa, bütün çevremizle Ak partiye bye bye yapıp istemeyerek de olsa CHP`ye vereceğiz.Neden istemeyerek onu izah edeyim.AKP şu anda artık seçim kaybetmez.Çünkü rantın tadını aldılar.Baksana bazı uşak kalemler köşe yazılarında algı yapıyorlar şöyle diyorlar:"Ya ak parti seçimi kaybederse silah zoru ile mi görevde kalırlar"gibi zırvalıyorsa bu halkı alıştırmak içindir.CHP ye neden istemeyerek,bundan 15-20 sene önce inançlara adam gibi yaklaşan bir parti olsaydı AKP gibi bir parti milletin başına bela olmazdı.Tamamen rant ekonomisi üzerine bir siyaset yapıyorlar.Levent Gök`ün hatırına vereceğiz ve Ankara değişmelidir.