HATİPOĞLU GÖNÜLLERİ TİTRETTİ

Bu habere 130 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 02/11/2018
Ünlü ilahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu Haymana Belediyesi’nin konuğu olarak Pazar günü Kültür Merkezi’nde bir söyleşi düzenledi. Hatipoğlu’nu dinlemek isteyenler salonu tıka basa doldurdu.
Ekranların sevilen yüzü ilahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu Haymana Belediyesi tarafından düzenlenen söyleşi programında Haymanalılarla bir araya geldi.
Haymana Belediyesi Kültür Merkezinde düzenlenen etkinliğe Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut, Eşi Sema Turgut, AK Parti Haymana İlçe Başkanı Rüstem Kandemir, Belediye Meclis Üyeleri ve kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri katıldı.
KÜLTÜR MERKEZİ TAM DOLDU
Nihat Hatipoğlu’nu dinlemeye çoğunluğunu kadın ve çocukların oluşturduğu yoğun bir kalabalık geldi. Salonu tıklım tıklım dolduran Haymanalılar bol bol fotoğraf ve video çekimi yaptılar.
Söyleşisinde Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (SAV) hayatından örnekler veren Hatipoğlu, Peygamber Efendimizin kadınlara olan davranışlarını da anlattı. Teheccüd Namazının önemine de değinen Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu söyleşinin sonunda Haymanalılardan 5 vakit namaz kılma sözü aldı.
Program sonunda Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’na bir plaket takdim eden Belediye Başkanı Özdemir Turgut, hem Hatipoğlu’na hem de etkinliğe yoğun ilgi gösteren Haymanalılara teşekkür etti.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.