HAYMANA BAYRAMLAŞTI

Bu habere 213 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 07/06/2019
Haymana Kaymakamlığı ve Haymana Belediyesi’nin ortaklaşa düzenlediği geleneksel bayramlaşma töreni bu yıl da Cimcime Otel’de yoğun bir katılımla yapıldı.
Her bayram gerçekleşen kamu kurum ve kuruluşları ile vatandaşların katıldığı bayramlaşma töreni bu yıl da Cimcime Termal Otel’de yoğun bir katılımla yapıldı.
Ramazan Bayramı’nın 1. Günü Cimcime Sultan Termal Tesislerinde Saat 10.00’da kamu kurum ve kuruluşları, siyasi parti teşkilatları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, yerel basın ve halkımızın katılımı ile resmi bayramlaşma töreni gerçekleştirildi.
Cimcime Sultan Termal Tesislerinde yapılan bayramlaşma programına Kaymakam Hüseyin Göktürk, Belediye Başkanı Özdemir Turgut, ilçe protokolü, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar, STK başkanları ve vatandaşlar katıldı.
Kaymakam Hüseyin Göktürk ve Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut yaptıkları konuşmada birlik ve beraberliği işaret ederek, herkesin Ramazan Bayramı’nı tebrik ettiklerini ifade ettiler.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
Bu yazıya toplam 1 yorum yapıldı.
  • Başlık : bayağı kalabalıktı 10/06/2019 18:25:34
    Gönderen : Hasan
    Çok yoğun bir katılım. Kalabalık küçük odaları dolduracak kadar kalabalıktı ve o odalara dahi sığmadı. Ne de kalabalıktı beh.