“HAYMANA İŞBİLMEZLERE DERS VERECEK”

Bu habere 513 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 11/05/2018
İYİ Parti Haymana İlçe Başkanı Yalçın Çevik 24 Haziran 2018 Genel Seçimlerine ve Haymana Belediyesine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Türkiye’nin çok önemli bir virajdan geçeceğini dile getirerek sözlerine başlayan İYİ Parti İlçe Başkanı Yalçın Çevik Haymana’nın bu seçimlere kilitleneceğini ifade ederek iddialı konuştu.
Çevik yaptığı konuşmada şunları dile getirdi. “Türkiye gerek dış politikada, gerek iç siyasette büyük sancılar çekmekte! Ekonomik bağlamda da büyük kriz yaşamaktadır. Çiftçilerin halini göremeyen bir yönetim var iktidarda. Buğday fiyatı 2002 yılında 90 Kuruşken, mazot fiyatı ise 1.20 Kuruştu!
Bugün ise buğday fiyatı yine 90 kuruş, mazot fiyatı ise 5 TL’yi aşmış bulunmakta. Böyle bir uçurumla baş başa kalan ülkemizin emektar çiftçileri artık dama demek zorunda kalmıştır. Öte yandan esnafımız da aynı zorlukları yaşamakta, büyük esnafların gölgesinde her geçen gün erimek zorunda bırakılmıştır. Haymana’dan örnek verecek olursak, AKP’li Belediye Başkanı işçinin maaşını bile doğru düzgün ödememekte, vatandaşlar adeta saç baş yolacak hale gelmişlerdir. Bizler önce kendi bölgemize yani Haymana’ya bakmamız gerekir. Haymana 2002 yılından itibaren AKP’ye büyük destekler vermiş, ancak karşılığında büyük kayıplar görmüştür. Birçok kurumunu yitiren Haymanamız adeta ilçe olma özelliğini yitirir pozisyona gelmiştir. Eğitim, sağlık, ulaşım, yatırım ve hizmetlere baktığımızda da Haymana birçok gelişmiş ilçenin çok çok gerisinde kalmıştır. Artık Haymana bu iş bilmez siyasetçilere dersini vermeli, sandığın dibine gömmelidir. İYİ parti, misyonu, vizyonu, öngörüsü ve diksiyonu ile ülkemizin parlayan meşalesi olma yönünde adeta halkımızın kurtuluş reçetesi olmuştur. Şuan itibari ile partimize muazzam bir teveccüh var. Halkımızın bize olan bu sevgi ve muhabbetini boşa çıkarmayacağımıza söz veriyor, 25 Haziran Genel Seçimlerinin şimdiden ilçemize, ülkemize ve milletimize iyilikler getirmesini temenni ediyorum.”
Haber: Hüseyin YILDIRIM
Bu yazıya toplam 5 yorum yapıldı.
 • Başlık : Hayırlı Olsuna Sayın Yalçın Çevik Ve Vekil Adayımız Sayın Samim Yaşar Teşekürlr 16/05/2018 07:14:20
  Gönderen : Hüseyin Saraç
  Öncelikle Tüm İslam Dünyasının Ramazanı Şerifi Mübarek Olsun İrem İnternet Cafeme Hayırlı Olsuna Vekil Adayımız Sayın Samim Yaşar Ve İYİ Parti İlçe Başkanı Sayın Yalçın Çevik Beye Sonsuz Teşşekkür Ederim. Kendileri Bizzat Mekanıma Hayırlı Olsuna Ve Bir Nevi Bir Esnaf Olarak Derdimi Dinleyip Dert Ortağım Oldukları İçin Teşekkür Ederim Her İkisinede bu Yol Uğruna Baş Koyup Haymana İçin Ellerini Taşın Altına Sokup Memleketimiz İçin Tek Kurtuluşumuz Ve Tek Umudumuz Bir Haymana Esnafı olarak Sonsuz Minnettarım... İREM İNTERNET CAFE SAHİBİ HÜSEYİN SARAÇ
 • Başlık : Ülke bitmiş,acı hastalıklar kapıda 13/05/2018 20:12:18
  Gönderen : Ahmet
  Sayın başkan, dirayetli bir şekilde,ülkemizin,Haymanamızın sancı haline gelen sorunlarını çok güzel dile getirmişsiniz.Bizim milletimiz balık tutma yerine hazır balık yeme hastasıdır.Geneli de balık akıllıdır ve ülkenin elden gittiğini,öz kaynaklarının ve stratejik kurumlarının tarumar edilip mezat malı gibi yandaş doymaz iş adamlarına onların kripto yabancı ortaklarına satılmasına ses çıkarmamaktadır.En son Amerika`nın istediği doğrultusunda şeker fabrikaları sözde Türk iş adamlarına,özde ise yahudi kökenli Amerikalılar satılıp,şeker kamışı yerine Cargill denen kimyasal tatlandırıcı şeker ile halkımızı kanser edip öldürecekleri son tünele girdik.Rabbim sonumuzu hayır etsin.AKP`den millet ancak midesi,iç organları yara,beyin kanser ve ur,bacaklar tutmaz hastalığına yakalanınca aklı başına gelir.
 • Başlık : HAYIRLI UОURLU OLSUN 12/05/2018 22:12:31
  Gönderen : HÜSEYİN SARAÇ
  ÖNCELİKLE ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN. ALLAHIN DEDİĞžİ OLUR.UZAYAN KOLLAR, BİZDEN OLSUN S.YALÇIN ÇEVİK. HAYIRLI UОURLU OLSUN , ABİ BEN BİR ESNAF OLARAK SEVİNDİM .. SEN VE VEKİL ADAYIMIZ, S.SAMİM YAŞAR İLE EL ELE VERİP HAYMANA İÇİN BİR KURTULUŞ OLURSUNUZ. BİZ DEVLET BÜYÜKLERİMİZE SİZLERİN SAYYESİNDE SESİMİZİ DUYURURUZ. İNŞALLAH!..İREM İNTERNET CAFE SAHİBİYİM. MADDİ VE MANEVİ HER TÜRLÜ DESTEKLERİM.. YETERKİ KAZANALIM ... HAYIRLI OLSUNA GELMENİZİ BEKLİYORUM .. SEN VE VEKİL ADAYIMIZ SAYIN SAMİM YAŞAR BEY İLE BİRLİKTE.. BUYRUN BAŞ TACIMCINIZ BİR KAHVEMİ İÇİN
 • Başlık : Gün doğmadan neler doğar... 12/05/2018 21:51:49
  Gönderen : Bekle ve gör
  Gören gözler, idrak eden akıllar zaten biliyor ve görüyor. Göremeyenler için de partinizin kimlerle ne ilişkisi var elbet ortaya çıkacaktır. "Ben Başbakan olacağım" "Yurtta Sulh Cihanda Sulh" ilkesi... Bekleyin ve görün. O gün belki utanırsınız...
 • Başlık : Ağzına yüreğine sağlık kardeşim 12/05/2018 20:01:09
  Gönderen : Ümit DURUKAN
  Başarı memleketini seven İYİ insanlar ile birlikte gelecek inşallah.