HAYMANA’YA DA “İYİ” GELECEK

Bu habere 208 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 01/12/2017
İYİ Parti İlçe Başkanı Yalçın Çevik, Haymana’da teşkilatlanma çalışmalarına başladıklarını, en kısa sürede meydanlara ineceklerini açıkladı.
İYİ Parti İlçe Başkanı Yalçın Çevik, resmi görevlendirmesini aldıktan sonra kollarını sıvadı, parti teşkilatlandırma çalışmalarına başladı.
Başkan Çevik, “Türkiye’nin umudu yeni partimiz her tarafa olduğu gibi Haymana’ya da iyi gelecek” dedi.
Çevik, yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Memleketimiz ve ilçemiz için yeni bir soluk, yepyeni bir güneş doğacağına inanarak Liderimiz Meral Akşener önderliğinde tüm Türkiye’de olduğu gibi Haymana’da da teşkilatlanma çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Yönetim kadromuz şekilleniyor, parti binamız hazır, 1 hafta içinde tabelamızı da asarak “Bismillah” diyeceğiz. Çok güçlü ve iddialı bir kadro oluşturarak, siyaset meydanında bizde varız diyeceğiz. Kurulduğu günden bu yana herkesin umudu olan İYİ Parti, ilçemizde de umut olmaya başlamış, insanların ilgisini çekmiş, katılımlar o oranda artmaya başlamıştır. Partimiz Türkiye’yi yönetmeye talip, bizler de Haymana’da en iyi şekilde temsil etmek için varız. Bundan sonra ilçemizin ve hemşerilerimizin çıkarları doğrultusunda çalışacak, yapıcı eleştiri ve muhalefetle özlemle beklenen bir oluşum olduğumuzun içini dolduracağız. Ben ümitliyim, tüm hemşerilerim de umutlu olsunlar. Artık rüzgar bizden yana, gönüller bizlere doğru akmaya başladı. Herkese hitap eden ve kucaklayan İYİ Parti altında buluşmaya hemşerilerimizi davet ediyoruz. Partimiz Haymana’ya da “İYİ” gelecektir. Hepinizi saygı ile selamlıyorum.”
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
Bu yazıya toplam 5 yorum yapıldı.
 • Başlık : Başarı temennisi 02/04/2018 19:34:12
  Gönderen : Mehmet YAŞAR
  Başkanım gorevinizde başarılar temennimiz ile yapabileceğimiz her türlü destak için varız.Sakaryadan selamlar
 • Başlık : Saygilarimla 09/12/2017 05:15:12
  Gönderen : Hakannn
  Ayni atilma olaylarini bende yasadim takintim dusuncem o degildir benim demek istedigim sudur. Sandiklardan 1 oy dahi cikmayacaginida bilsek biz davamizdan vazgecmeyiz. Ben size turkucusunuz demedim lakin Başbugumun lafi vardir. " Ülkücülük MHP de olur." Yanlis bir kelime yada hakaret olarak algilayacaginiz bir laf ettiysem kusuruma bakmayin mesele sizleri kirmak degil dik oturup dogru konusmak. Saygilarimla
 • Başlık : Yeme bizi ya 08/12/2017 21:09:46
  Gönderen : Ahmet
  Hakannn birinci cümlen için şapkamı çıkartıp saygı duyuyorum.Çünkü bu söz rahmetli büyük Reisim Muhsin Yazıcıoğlu başkanıma aittir.Siyaseti de menfaat için yapmadı, Allah rızası için yaptı.Fetö ve Amerika onu şehid etti ama AkP de işine geldi için, Reisime suikastı yapan manukyanın çocuklarının üzerine gitmedi. İkinci cümlene gelince,kendinizi avutun artık, can havli ile bir yere yanaşacak büyük Devlet adamı Devleeeet Bahçeli.Çünkü MHP`nin oylarının yüzde 65-70`i,Akp nini oylarının yüzde 10-13`ü,CHP`nin oylarının yüzde 12-16`sı,HDP`nin oylarının yüzde 2-3`ü İYİ partiye gidecek.Bir halk analizcisi olarak bunu söylüyorum.Bir kenara yazın. Bir ülkücü olarak diyorsun.Sen ülkücüsün de biz türkücü müyüz? Biz de ülkücülük uğruna okuldan atıldık,işten atıldık,vücutta sağlam yerimiz kalmadı.
 • Başlık : IKI SANIYESINE BILE HAKIM OLAMADIGIMIZ DUNYA 06/12/2017 02:57:52
  Gönderen : Hakannn
  Iki saniyesine bile hakim olamadigimiz dunya icin firildak olmaya gerek yok.Çıkar icin yolunu degistirenlerinde oyuna ihtiyac yok. MHP dimdik ayaktadir.
 • Başlık : OYUM İYİ PARTİYE 01/12/2017 01:46:10
  Gönderen : ÜLKÜCÜ CEMO
  BİR MHPLİ VE ÜLKÜCÜ OLRAK OYUMU İYİ PARTİYE VERECEОİM DEVLET BAHÇELİ GİDENE KADAR MHP YE OYY YOK