HAYMANA’YA SAADET GELDİ

Bu habere 109 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 15/06/2017
Saadet Partisi Ankara İl Teşkilatı küçük bir Ramazan şenliği düzenleyerek, nostaljik bir iftar sonrası şenliği yaşattı.
Herkesin özlem duyduğu Ramazan Şenlikleri için Saadet Partisi Ankara İl Teşkilatı, ilçemizde küçük bir gösteri tertip etti.
9 Haziran Cuma günü Şehitler Meydanında yapılan şenliğe SP Ankara İl Başkanı Fatih Beyazıt, İl Başkan Yardımcıları Mustafa Başpehlivan, Mehmet Berber, Yusuf Sunar ve SP Haymana İlçe Başkanı Yunus Çamlıca katıldılar.
Minik şenlikte Hacivat ile Karagöz gösterisi yapılırken, misafirlere limonata ve lokum ikram edildi.
Ankara’nın ilçelerine giderek iftar sonrası küçük bir şenlik düzenleyerek, eski Ramazanları hatırlattıklarını söyleyen SP Ankara İl Teşkilatı, Haymana’da olmaktan mutlu olduklarını, kendilerine gösterilen ilgiden de memnuniyet duyduklarını dile getirdiler.
SP Ankara İl Teşkilatı, Haymana İlçe Başkanı Yunus Çamlıca ile beraber kahvehaneleri de ziyaret ederek vatandaşlara Hayırlı Ramazanlar dilediler.
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
Bu yazıya toplam 1 yorum yapıldı.
  • Başlık : Belediye ?? 17/06/2017 13:17:45
    Gönderen : Haymanali
    Ankaradan bir siyasi parti gelip haymanada kucukte olsa bi senlik yapiyo...bizim belediye ve yonetimdekilerde yatmaya devam etsin...hicbir hizmet olmasin..hicbir sosyal kulturel bir etkinlik yok..hadi belediye yatiyo bizim haymanaya gelen kaymakamlarda da is yok..cogu kaymakamlik bile bu tur etkinlikleri bunyesinde yapiyo..bu haymana ne sanssiz ve bahtsiz bi haymanadir ki dogru durust is yapan bi yonetime denk gelemedi bi turlu :((