“HER KÖYDE MÜHRÜMÜZ VAR”

Bu habere 426 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 08/06/2018
İYİ Parti seçim çalışmaları için Haymana’ya geldi. İYİ Parti Milletvekili Adayı ve Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın esnaf gezisi yapıp iftar programına katıldı.
İYİ Parti kalabalık bir kadro ile Haymana’da seçim çalışması gerçekleştirdi. Başta Koray Aydın olmak üzere diğer milletvekili adayları, il ve ilçe yönetimi ile beraber esnafları ziyaret eden İYİ Parti daha sonra Kültür Merkezinde iftar programı düzenledi.
Kalabalık bir katılımla yapılan iftar programında Milletvekili Adayı Koray Aydın şu açıklamaları yaptı, “Biz 1999 yılında milletvekili Sedat Çevik ile beraber Haymana’ya hizmet yapıldığını gösterdik. Hemen her köyde mührümüz var. Köy yolları, konaklar ve içme suları sağladık. o köylerde ki bize karşı yapılan duaları ve sevgi saygıyı unutmuyorum. Polatlı yolu yine bizim zamanımızda başladı ve Haymana merkezi kör nokta olmaktan kurtardık. Ayrıca bir termal oteli de o zaman yaptık. Biz yaptık başkaları sattı. Canları sağ olsun yine yaparız. Şimdi İYİ Parti rüzgârı hatta fırtınası ile daha güçlü geliyoruz. Türkiye’nin, Haymana’nın huzura, kardeşliğe ihtiyacı var. Bunları biz tesis edeceğiz. Biz samimiyetle, iyi niyetle problemleri konuşarak, tartışarak, en doğru ve iyi yolu bulacağız. Sayın genel başkanımızı Cumhurbaşkanı, partimizi de iktidara taşıyacağız. Haymana bizi biliyor, biz de Haymana’yı çok iyi biliyoruz. Sorunlarına ve çözüm yollarına vakıfız. Geçmişteki yarım bıraktığımız hizmetleri bu defa tamamlamaya, daha da fazlasını yapmaya geliyoruz. Bizler, sizler, tüm vatandaşlar, Haymana ve Türkiye İYİ Parti ile çok daha iyi olacak İnşallah. Tüm Haymanalı hemşerilerimi saygı ile muhabbet ile selamlıyorum”
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
Bu yazıya toplam 3 yorum yapıldı.
 • Başlık : Belki haymana hizmetler yaparlar 11/06/2018 06:34:48
  Gönderen : Ahmet
  Niye Ankara 1.bölgeden kazanmaz mı Eray kardeş.Sedat çevik ile birlikte bölgemize haymanaya çok hizmetleri oldu lütfen bunu da unutmayalım kardeş.Ben MHP yibıraktı ve İyi partiyi destekleyeceğim.Bunda önemli faktör Devleklum bahçeli dedenin şimdiye kadar yaptığı hatalar zinciri.1999 yılında kurulan anasol-meee hükümetinde başörtüsü sorununu vekilinin başörtüsünü açarak halletti.Halbuki ozaman RP kayıtsız şartsız destek verdi hem başbakanlık hem cumhurbaşkanlığı hemde meclis başkanlığı MHP de olacaktı.Ama bahçeli özellikle ülkücü davayı küçültme için MHP ye getirilmiş derin devletin adamı.Yoksa bu parti bu akpnin yaptıkları karşısında şimdiye kadar tek başına iktidar olması gerekirdi.
 • Başlık : Trabzon 09/06/2018 12:01:00
  Gönderen : Eray BOZKURT
  Sayın Koray Aydın Trabzon`dan aday olsaydı kesin kazanırdı.
 • Başlık : Koç gibi sattılar 08/06/2018 03:43:17
  Gönderen : Sarıkaya
  Yapılan oteli satan kişi çıkmış sosyal medya üzerinden yaptığı bir canlı yayında demis ki koç gibi sattım o otel yapıldığı dönemde 7 milyon gibi bir rakama yapıldı ve yıllar sonra neredeyse yarı fiyatına satıldı satanlar ise hala siyaset peşinde