“HERKESİ OKULUMUZA BEKLİYORUZ”

Bu habere 160 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 06/07/2018
Haymana Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ertan Saraç, Haymanalı öğrencileri okullarına beklediğini söyledi.
1993 tarihinde kurulan Haymana Anadolu İmam Hatip Lisesi okulun mükemmele yakın fiziki koşulları ve eğitim başarısı ile Haymanalı öğrencilere çağrıda bulunuyor.
Okul Müdürü Ertan Saraç hafta içinde gazetemizi ziyaret ederek 2018-2019 Eğitim Öğretim yılı öncesinde kendi okullarının durumunu anlattı ve ortaokuldan mezun olacak öğrencileri, kendi okullarına davet ettiğini söyledi.
Saraç konuşmasında: “Bizim okulumuz inanıyorum ki, ilçemizin en iyi okullarından bir tanesi. Şuan itibari ile okulumuzun pansiyonu 88 öğrenci kapasiteli olup, sentetik halı sahası, voleybol, basketbol, çok amaçlı spor alanları, kütüphane, bilgisayar laboratuarı, etkileşimli derslikler, yemekhane gibi çok sayıda artısı ile öğrencilerimize hizmet vermekte. Eğer ilçemizin eğitim kalitesini yükseltmek istiyorsak, geleceğimize bizimle birlikte yön vermenizi istiyoruz. Özverili eğitim kadromuzla, dini ve pozitif ilimlerde kaliteli bir eğitimle, milli ve manevi değerlere sahip, sorumluluklarının farkında, bilgili, kültürlü, kendine güvenen, paylaşmayı ve yardımlaşmayı bilen, teknolojiyi kullanan, gelecekten ümitli, hayata ve yüksek öğretime hazır, erdemli bireyler yetiştirmektir. İnşallah bu minvalde tüm ortaokuldan mezun olacak öğrencilerimizi Haymana Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne davet ediyor, tüm hemşerilerimize kalbi sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.” dedi.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.