“İFTİRACILARI ALLAH’A HAVALE EDİYORUM”

Bu habere 302 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 29/06/2018
24 Haziran seçimlerinde ilçemizde meydana gelen olayla ilgili sosyal medyada yayın yapılmış ve olayın Ali İhsan Özer’in işyerinde yapıldığı söylenmişti. Özer konuyla ilgili bir açıklama yaptı.
Çalış Mahallesinin eski belediye başkanı ve ilçemizde muhasebecilik yapan Ali İhsan Özer seçimlerde meydana gelen olayla ilgili konuştu.
Özer, olayın kendi işyerinde gibi lanse edildiğini, hatta sosyal medya ve Oda TV’de isminin geçtiğini belirterek konu ile hiç ilgisinin olmadığını söyledi.
Ali İhsan Özer kamuoyuna bir bildiri yayınlayarak şu açıklamayı yaptı; “24 Haziran 2018’de yapılan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde, ilçemiz iki mahallesine ait sandık sonuçlarının benim işyerimde çalındığı ve adımın kullanıldığı, gazeteci olup olmadığı belli olmayan biri tarafından video haber yapılarak şahsıma iftira ve yalan haber yapılmış, bu video internet yayını yapan Oda TV’ye verilerek şahsım ulusal internet basınında iftiraya uğramıştır.
Yaşanan bu olay ile benim hiçbir ilgim yoktur. Benim komşum olan yan tarafımızdaki işyerinin sahibi olan bayanın eşi bu iki mahalleden birinde sandık başkanı olarak görevliymiş. Kendi işyerine (eşine ait olan) getirdiği sandık evraklarından dolayı kendilerine işlem yapılmıştır. Dükkânın kime ait olduğu araştırılmadan yapılan bu kasıtlı iftira ve yalan haberi yapan zatı dava açma hakkım gizli kalmak şartı ile Allah’a havale ediyorum. Kamuoyuna duyurulur.”
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
Bu yazıya toplam 4 yorum yapıldı.
 • Başlık : yazık 04/07/2018 20:33:54
  Gönderen : MAHMUT BAŞARAN
  sevgili kardeşim ve değerli meslektaşım seni tanıyan bilir. ama maalesef yapı olarak sende bende bu tür çirkinliklerden nefret ediyoruz. ben senin adamlığına sonuna kadar kefilim. bırak konuşsunlar. canını sıkma derim. sevgi ve saygıyla
 • Başlık : Kınıyorum 03/07/2018 05:49:25
  Gönderen : Kerimabdülcabbar
  Ali İhsan Beye yapılan bu komployu kınıyorum. Ali İhsan bey bu ne idüğü belirsiz gazeteci diye ortalıkta gezinen lise mezunundan davacı olmalıdır. Videolar ortada mevcut. Zaten yüzü kızarsaydı şimdiye kadar çıkar, hatasını kabullenir, özür dilerdi. Ama nerdee..
 • Başlık : Deveye Sormuslar 01/07/2018 08:45:07
  Gönderen : Kaan yucel
  Deveye Sormuslar boynun neden eğri diye nerem doğru ki demiş.gazeteciligi sadece kimliği ile yapan ama hayatında kimlikten kimliğe gecen, yel değirmeninden hallice dönme dolap misali ordan oraya donen, şu memlekete zerre faydası olmayan eğitimsiz seviyesiz dilinin kemiği her defasında kendisine giren biri için can sıkmaya değmez. Ama yaptığının yanina kar kalmaması sebebiyle hukiki hakkınızı sonuna kadar arayın Bence. Geçmiş olsun
 • Başlık : haymananın en temiz insanısın 29/06/2018 05:01:30
  Gönderen : vedat yalçın
  sayın başkanım seni bilen bilir şu haymananın en temiz esnafı ve vatandaşısın sıkma canını