“İMKAN OLSA HER AMELİYATI YAPARIM”

Bu habere 145 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 06/10/2017
Haymana Devlet Hastanesi doktorlarından Op. Dr. Halil Doğruel; “Hastanemizin imkanları olsa kopan kol ve bacağı bile dikerim” dedi.
Haziran ayında görevine başlayan hastanemiz doktorlarından Ortopedi ve Travmotoloji Uzmanı Op. Dr. Halil Doğruel, bu alanda Ankara’nın en iyileri arasında yer alıyor.
Kendisi de oldukça iddialı. Daha önce Güven Hastanesi’nde çalışan Doğruel, Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden ilçemiz hastanesine geldi. Halil Doğruel, Haymana’yı ve insanlarını çok sevdiğini ancak hastane imkanlarının kısıtlı olduğunu söyledi.
Doktor Doğruel şunları dile getirdi; “Öncelikle Haymana ulaşım olarak uzak olması dışında gayet iyi ve güzel bir yer. İnsanları da gayet iyi niyetli ve sıcakkanlı. Ancak hastanemizin imkanları o kadar iyi değil. Misal ameliyathanede havalandırma bile bulunmuyor. Bu çok önemli ve bir an önce yapılması lazım. Ancak yapılmıyor. Ben alanımla ilgili her türlü ameliyatı yaparım. Hatta kopan kol veya bacağı burada dikebilirim. Ancak elbette imkanlarım olacak. Alet, malzeme ve diğer tıbbi araç gereç olacak. Bu şartlar sağlandığında insanlara elimden gelen hizmetin fazlasını yaparım.”
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
Bu yazıya toplam 1 yorum yapıldı.
  • Başlık : Halluks valgus 28/11/2017 20:02:47
    Gönderen : Sefer
    Siz ilk önce Yenimahalle Devlet hastanesinde ameliyat yaptığınız annemin ayaklarındaki parmakları birleştirin ve ağrısını giderin kaldı ki kol,bacak birleştireceksiniz.