“İMKAN OLSA HER AMELİYATI YAPARIM”

Bu habere 539 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 06/10/2017
Haymana Devlet Hastanesi doktorlarından Op. Dr. Halil Doğruel; “Hastanemizin imkanları olsa kopan kol ve bacağı bile dikerim” dedi.
Haziran ayında görevine başlayan hastanemiz doktorlarından Ortopedi ve Travmotoloji Uzmanı Op. Dr. Halil Doğruel, bu alanda Ankara’nın en iyileri arasında yer alıyor.
Kendisi de oldukça iddialı. Daha önce Güven Hastanesi’nde çalışan Doğruel, Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden ilçemiz hastanesine geldi. Halil Doğruel, Haymana’yı ve insanlarını çok sevdiğini ancak hastane imkanlarının kısıtlı olduğunu söyledi.
Doktor Doğruel şunları dile getirdi; “Öncelikle Haymana ulaşım olarak uzak olması dışında gayet iyi ve güzel bir yer. İnsanları da gayet iyi niyetli ve sıcakkanlı. Ancak hastanemizin imkanları o kadar iyi değil. Misal ameliyathanede havalandırma bile bulunmuyor. Bu çok önemli ve bir an önce yapılması lazım. Ancak yapılmıyor. Ben alanımla ilgili her türlü ameliyatı yaparım. Hatta kopan kol veya bacağı burada dikebilirim. Ancak elbette imkanlarım olacak. Alet, malzeme ve diğer tıbbi araç gereç olacak. Bu şartlar sağlandığında insanlara elimden gelen hizmetin fazlasını yaparım.”
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
Bu yazıya toplam 2 yorum yapıldı.
  • Başlık : ostamıyet 03/01/2018 07:50:57
    Gönderen : ibrahim
    ben trafık kaza sonucu 12 yıldır solbacagım 15 cm kısa ve yuruyemıyodum ve bırdaha dustum aynı bacagım kırıldı bırcok hastahaneye gıttım solbacagım ın kesılmesı gerektıgını soyledıler ostamıyet den dolayı sayın hocam halil beyle tanıstım ve benıı tekrar eskı saglıgıma kavusturdu ona cok tesekur etderım 4 cm kısalık kalmıstı terar sızı rahatsız etcem sayın hocam...
  • Başlık : Halluks valgus 28/11/2017 20:02:47
    Gönderen : Sefer
    Siz ilk önce Yenimahalle Devlet hastanesinde ameliyat yaptığınız annemin ayaklarındaki parmakları birleştirin ve ağrısını giderin kaldı ki kol,bacak birleştireceksiniz.