İSKO MURADINA ERDİ

Bu habere 832 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 08/06/2018
Bundan yaklaşık 2 ay önce gazetemize gelerek perişan olduğunu söyleyen İsko lakaplı Burhanettin Özden’e yardım eli uzandı ve istedikleri yapıldı.
Burhanettin Özden ya da bilinen adıyla İSKO Nisan ayı içerisinde yaptığı açıklamada, “Kendisinin ve kızının engelli olduğunu, evinin halinin ise perişan ve neredeyse eşyasız yaşadığını, artık benzin döküp kendisini yakmayı düşündüğünü söylemişti”
İSKO’nun bu serzenişi karşılık buldu ve yardımseverler el uzattı.
Öncelikle evi tadilat edilerek, kapı penceresi değiştirildi. Daha sonra parke ve fayanslar döşendi. Ardından yeni eşya, mobilyalar ve halılar eve yerleştirildi.
Böylece İSKO ve ailesinin sorunu çözüldü.
İSKO bunun üzerine şöyle dedi, “Gerçekten zor durumdaydım. Evimin halini bilen bilir. Her tarafı dökülen evde, ailece çulun kaputun içinde yaşıyorduk. Sağ olsun bizi bu sefaletten kurtardılar. Emeği geçen Haymana Belediye Başkanımız Özdemir Turgut’a, her şeyimize koşan ve bu işte büyük katkısı olan Hacı Namal’a, sıkıntımızı gündeme getirip tüm bunların yapılmasını sağlayan Haymana Gazetesi’ne özellikle çok teşekkür ediyorum. Ayrıca maddi manevi küçükte olsa katkısı olan herkesten Allah razı olsun”
Haber: Hüseyin YILDIRIM
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.