İYİ PARTİ AYSU’YU DESTEKLEYECEK

Bu habere 200 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 08/02/2019
İYİ Parti Haymana İlçe Başkanı Mustafa Demir Millet İttifakı münasebeti ile seçimlerde aday çıkarmayıp CHP adayı Hacı Aysu’yu destekleyeceklerini söyledi.
İYİ Parti 31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde Haymana’dan aday çıkarmıyor.
İYİ Parti ve CHP’nin birlikte oluşturdukları Millet İttifakına bağlı kaldıklarını ve bu seçimde CHP adayını destekleyeceklerini en yetkili kişiden öğrendik.
İYİ Parti Haymana İlçe Başkanı Mustafa Demir konu ile ilgili olarak gazetemize şu açıklamayı yaptı; “CHP Adayı Hacı Aysu, CHP İlçe Başkanı Naci Sezer ve yönetimi bizi parti binamızda ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında tüm ayrıntıları konuştuk ve parti olarak CHP adayı Hacı Aysu’yu destekleme kararı aldık. Konu ile ilgili olarak İYİ Parti İl Başkanımız Yetkin Öztürk’ün de bize bu doğrultuda talimatı vardı. Böylece bu yerel seçimde CHP Adayı Sayın Hacı Aysu’yu destekleyeceğiz. İnşallah Millet İttifakımızın adayı Hacı Aysu bu seçimi kazanacaktır. Biz de kazanması için elimizden gelen desteği vereceğiz. Haymana’da Hacı Aysu, Ankara’da Mansur Yavaş ile bu seçimi ittifakımızın çifte zaferi ile netilenecektir. İlerleyen zamanlarda CHP ile encümenlikle ilgili tekrar masaya oturarak bir ayarlama yapacağız. Biz parti teşkilatımız olarak Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in emrindeyiz ve ona güvenimiz tamdır. İnşallah bu seçimde de istediğimizi alacağız. Herkese hayırlı uğurlu olsun”
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
Bu yazıya toplam 1 yorum yapıldı.
  • Başlık : İtilaf devleti gibi 09/02/2019 08:14:19
    Gönderen : Yavuz
    Chp+ip 1. Dünya savaşındaki itilaf devletleri gibi...