MHP SAHAYA İNDİ

Bu habere 194 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 05/01/2018
Milliyetçi Hareket Partisi geçtiğimiz hafta ilçemizde bir istişare toplantısı yaparak seçmenleri ile buluştu.
Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanlığının koordine ettiği İlçe Başkanlıkları İstişare Toplantılarının 15.’si Haymana İlçe Başkanlığının ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
Cimcime Termal Otel’de yapılan istişare toplantısına MHP Ankara Miletvekili ve TBMM İdare Amiri Erkan Haberal ve MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Turgay Baştuğ katıldı. Haymana’dan da MHP Haymana İlçe Başkanı Numan Öztürk ve partililer toplantıda hazır bulundu.
Açılış konuşmasını MHP Haymana İlçe Başkanı Numan Öztürk yaparak katılımcılara “Hoşgeldin” dedi.
Daha sonra MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Turgay Bağtuğ mikrofana gelerek şunları dile getirdi, “Toplantımızda Haymanalı ülküdaşlarımla olmaktan çok mutluyum. İstişare bir gelenektir. Bildiğiniz gibi ülkemiz zorlu bir süreçten geçiyor. Genel Başkanımız elini yüreğine koymuş ve devletimizin teminatı olmuştur. Haymana’da 22 bin seçmen varken partimizin aldığı oy 1104. Şimdi Haymana’da bir meşale yakıp, herkese ulaşacağız. 76 üyemiz var, bunu çoğaltmalıyız. Neden bin hatta 3 bin olmasın. Hep beraber çalışmalıyız. Çalışırsak Ankara Büyükşehiri ve Haymana da seçim kazanabiliriz. Buraya gelen herkese teşekkür ediyorum.
MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal’da, katılımcıların ve çiftçilerin sorunlarını dinleyerek, bunları meclise taşıyacağını söyledi.
İstişare toplantısı eksikliklerin giderilmesi ve partiden istenilenlerin tartışılması ile sona erdi.
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.