MUHTAR KARA TUTUKLANDI

Bu habere 490 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 05/10/2018
Geçtiğimiz günlerde Oyaca Mahallesinde meydana gelen adam kaçırma olayı ile ilgili Çayraz Mahallesi Muhtarı Eşref Kara tutuklandı.
Oyaca Mahallesinden Erdi Uzuner tarlasında nadas yaparken kaçırılmış ve daha sonra Sincan’da bulunmuştu.
Geniş yankı uyandıran olayın ardından soruşturma kapsamlı olarak devam ediyordu.
Bu soruşturma kapsamında Çayraz Mahallesi Muhtarı Eşref Kara tutuklandı. Kara’nın her ne kadar bu olayla ilgisi olmadığı iddia edilse de görgü tanıklarının ve diğer tanıkların şüpheli ifadeleri göz önüne alınarak savcılık Kara’nın tutuklanmasına karar verdiği öğrenildi.
Muhtar Kara ile birlikte Oyaca Mahallesinden Serkan Akyüz ve ayrıca Haymana dışından 3 kişinin daha gözaltına adam kaçırma iddiasıyla alındığı ve soruşturmanın devam ettiği bilgisi elde edildi.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
Bu yazıya toplam 3 yorum yapıldı.
 • Başlık : Ne önemi varki 08/10/2018 18:42:18
  Gönderen : İbo
  Haymanalı ahmet ne önemi varki? Senin tüm soyun haymana lımı
 • Başlık : Daha neler 07/10/2018 09:11:46
  Gönderen : Alican
  Daha neler görecez rabbim kötülerden korusun bizleri
 • Başlık : Çok Güzel Analiz 06/10/2018 03:06:50
  Gönderen : Haymanalı Ahmet
  Bir şey sormak istiyorum. Mümkünse biri burada cevaplasın.Bu Eşref Kara Erzurum kökenli mi yoksa Haymanalı mı? Eğer Erzurumlu ise Polatlı yanındaki Karapınar Köyü`nün yüzde 100 hepsi muhacir iken, bir Erzurumlunun gelip orada çoban durması ve sonrasında dayısının oğlu, amcasının oğlunu da çoban olarak getirmesi ile ilgili bir olayı anlatacağım. NOT: Şu anda Karapınar Köyünün tamamı, yani yüzde 100 Erzurumlu. Bana gelen cevapta sonra görüşlerimi yazacağım.