OLAY TATLIYA BAĞLANDI

Bu habere 248 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 08/03/2019
Haymanaspor-Gölbaşı maçı sonrası çıkan olaylardan sonra Başkan Turgut, Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay ile görüştü.
Hafta sonu oynanan Gölbaşı Belediye Spor, Haymana Belediye Spor maçından sonra çıkan olaylar üzerine bir araya gelen Belediye Başkanları Özdemir Turgut, Fatih Duruay ve Haymana Belediye Spor ve Gölbaşı Belediye Spor Kulüp Başkanları Serkan Turgut ve Hayati Çal birlik beraberlik mesajı vererek “Kardeşliğimizi kimse bozamaz.” dedi.
Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut “Gölbaşı, Haymanalıların yoğun olarak yaşadığı daha öncesinde Haymana’ya bağlı mahallelerin olduğu kardeş bir ilçemizdir. Hiçbir kişi ya da olayın Gölbaşı ve Haymana arasındaki kardeşliği bozmasına izin vermeyeceğiz.” Diye konuştu.
Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay “Haymanalı kardeşlerimiz bizim yıllardır dostluk ve kardeşlik içinde olduğumuz kardeşlerimizdir.” dedi.
Haymana Belediye Spor Kulüp Başkanı Serkan Turgut ve Gölbaşı Belediye Spor Kulüp Başkanı Hayati Çal ise yaptıkları açıklamada Maç sonrası gelişen olayların üzücü olduğunu belirterek iki kardeş ilçenin ve spor kulübünün arasını kimsenin bozamayacağını belirttiler.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
Bu yazıya toplam 5 yorum yapıldı.
 • Başlık : Yakismadi 12/03/2019 09:16:03
  Gönderen : Ramazan dogan
  Keşke haymana belediyesinde gerçekleseymiş bu buluşma..dimi hani damgayı vuranlar onlar ya hani .. biz giderek büyüklük değil suçlu biziz özür dilemeye gider gbi olms
 • Başlık : Hele helee 09/03/2019 22:52:16
  Gönderen : Rıfkı
  Erkan abi mont yakiyor
 • Başlık : Bize yakışan budur 09/03/2019 22:14:01
  Gönderen : Ahmet
  Başkanım sizleri tebrik ediyorum Haymanamıza yakışan budur bizim kardeşliğimizi kimse bölemez
 • Başlık : Hatice 09/03/2019 10:01:46
  Gönderen : Hatice
  Belediye başkanlarını ve klup başkanlarını tebrik ediyorum kavgadan gürültüden iyilik gelmez gençlere güzel örnekler bunlar dogrusu bu
 • Başlık : Teşekkürler 09/03/2019 09:46:06
  Gönderen : Hayrettin
  Sayın başkan inan senin bu yapıcı karalterini seviyorum bazıları gibi kavgacı tribünlere oynayan bir insan degilsin hep böyle kal lider bir insansın teşekkür ederim