ÖMER SEYHAN VEDA ETTİ

Bu habere 196 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 29/06/2018
Tayini çıkan Haymana İlçe Jandarma Komutanı Ömer Seyhan’a Cimcime Otel’de veda yemeği verildi.
5 yıldır ilçemizde Jandarma Komutanlığı görevini yürüten Ömer Seyhan’ın tayini çıktı.
Tayini çıkan Ömer Seyhan’a Cimcime Otel’de veda yemeği verildi. Yemeğe Kaymakam Hüseyin Göktürk, Belediye Başkanı Özdemir Turgut, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Bozkurt, İlçe Emniyet Müdürü İlhan İnanoğlu, STÖ Başkanları ve bazı muhtarlar katıldı.
Sunuş konuşmasını Belediye Başkan Yardımcısı Talip Kapıcı yaparak misafirlere hoş geldiniz dedi ve ardından kürsüye Belediye Başkanı Özdemir çıktı. Turgut; Ömer Seyhan hakkında şunları söyledi. “Komutanımızdan hakikaten çok memnunduk. Beş yıldır burada çok sevdik. Ancak devlet memuru olduğu için mecburi olarak gitmek zorunda. Biz onu her zaman bir dost ve arkadaş olarak göreceğiz.” dedi.
Turgut’un ardından bir konuşma da Kaymakam Hüseyin Göktürk yaptı. Göktürk “Hepimiz komutanımızı sevdiğimiz için buraya uğurlamaya geldik. Komutanımız 5 yıl boyunca güzel çalışmış. Tayin memurun kaderinde var. Burada önemli olan ayrılırken bizlere “iyi insandı” demeleri bizim için önemli, Komutanımızı da Haymanalılar sevdi. Biz de çok sevdik. Kendisine hayatında başarılar diler Haymana’ya verdiği hizmetlerinden ötürü teşekkür ediyorum.” diyerek konuşmasını sonlandırdı.
Kaymakam Hüseyin Göktürk’ten sonra Jandarma Komutanı Ömer Seyhan söz aldı. Seyhan konuşmasında şunları dile getirdi. “Haymana benim en özel görev yaptığım yer olarak hafızamda kalacak. Burada çok güzel dostluklar edindik. Ben istedim ki ilçemizin bize güveni tam olsun. Bu zamana kadar elimizden gelenin daha fazlasını yaptık. Biz milletimize bir adım attık onlar bize üç adım yaklaştı. Haymanalı herkesle bir anım olmuştur. Burası bizim memleketimiz olmasa dahi kalkınmasını ve büyümesini istedik. Bu bir veda yemeği değil. Haymana benim sürekli uğrak yerim olacak. Ben fahri bir Haymanalıyım. Hepinize burada yaşattığınız güzel duygular için teşekkür ederim.” dedi.
Yapılan konuşmaların ardından yemeğe geçildi. Yemekten sonra Jandarma Komutanı Seyhan ile vedalaşıldı.
Edindiğimiz bilgilere göre Ömer Seyhan’ın yerine Erzincan Kemaliye’den devre arkadaşı Yüzbaşı Serkan Akgün’ün geleceği öğrenildi.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
Bu yazıya toplam 1 yorum yapıldı.
  • Başlık : başarılar 05/07/2018 18:51:28
    Gönderen : MAHMUT BAŞARAN
    sevgili komutanım candan tavırlarıyla samimiyetini hiç gizlemedi bizden kendisine bundan sonraki yaşamında başarılar diliyorum. sevgi ve saygıyla