ŞAHİNLER HAYMANA İLE VEDALAŞTI

Bu habere 455 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 10/05/2019
Grannos Termal Otel’in işletmecileri olan Şahinler, hafta sonu çalışan personeline yemekli bir toplantı düzenledikten sonra helallik isteyip, Haymana’ya veda etti.
Grannos Termal Otel’in Dubaili işadamlarına satılmasının ardından Haymana’da uzun yıllardır çalışan Şahinler ilçemize veda etti.
Hafta sonu Otel’de personeli ile yemekli bir toplantıda bir araya gelen Hacı Mehmet Şahin duygusal bir konuşma yaparak şunları söyledi; “Uzun süredir bir aradayız. Hepinizin burada çok emeği var. Allah razı olsun. Grannos’u Grannos yapmak için hep birlikte çalıştık. Hepinizi çok seviyorum. Hakkınızı helal edin. Bir daha görüşmek dileğiyle sizleri unutmayacağım.”
Grannos Termal Otel çalışanları adına konuşan Genel Müdür Deniz Bayraktar da Şahinler grubuna teşekkür etti. Bayraktar “Bizlere ekmek verdiniz ve hiçbirimizin hakkını yemediniz. Şahinler Grubu bizim dostumuzdur, bizlerde sizlere çok teşekkür ediyoruz, sizlerde bizlere hakkınızı helal edin”
Yemeğin ardından vedalaşma programı yapıldı ve Şahinler Haymana’dan ayrıldı.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
Bu yazıya toplam 1 yorum yapıldı.
  • Başlık : Sahinlere teşekkür ederim 12/05/2019 16:45:04
    Gönderen : Av.Murat Çelebi
    Haymanamiza bu guzel tesisleri kazandirdiklari icin Şahinler gruba teşekkür ediyorum.Yeni alan yatirimciyada hayirli kazanclar diliyorum .