“ŞAHLANMA VAKTİMİZ GELDİ”

Bu habere 317 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 11/01/2019
Demokrat Parti Haymana İlçe Teşkilatı hafta içi Olağan Genel Kurul Toplantısını gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Halis Demir “Kırat eski muhteşem günlerine dönecek, siyaset sahnesinde yerini alacaktır.” dedi.
Demokrat Parti Haymana İlçe Başkanlığı’nın Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı.
7 Ocak Pazartesi günü Ankara Caddesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi karşısında bulunan parti binasında gerçekleşen kongrede Halis Demir tek liste ile girdiği seçimde 3 yıllığına Demokrat Parti Haymana İlçe Başkanı seçildi.
Demir yaptığı açıklamada şunları dile getirdi, “Demokrat Parti olarak Haymana İlçe kongremizi gerçekleştirdik. Kongremiz demokratik bir şekilde ve huzurlu bir ortamda yapılarak nihayetlenmiştir. Kongremizin sona ermesi ile artık tüm konsantrasyonumuzu 31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlere verecek ve seçime en iyi şekilde hazırlanacağız. Yerel seçimlerde oldukça iddialıyız ve kazanacağımıza inancımız tamdır. Partimizin her geçen gün daha da güçlenerek Türkiye siyasetinde eskiden olduğu gibi çok önemli roller üstleneceğine inanıyorum. Artık kıratımızın şahlanma vakti gelmiştir. Partimizin kongresi başta ilçemiz olmak üzere herkese hayırlı uğurlu olsun.”
Haber: Hüseyin YILDIRIM
Demokrat Parti Haymana İlçe Başkanı Halis Demir
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.