SEVİLEN KOMUTAN AYRILIYOR

Bu habere 280 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 01/06/2018
İlçemizin sevilen Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ömer Seyhan’ın tayini çıktı. Seyhan’ın yeni görev yeri Batman.
2013 yılında Şırnak Uludere’den ilçemize gelen Seyhan yaklaşık 5 yıldır ilçemizde Jandarma Komutanı olarak görev yapıyordu.
1984 Ağrı doğumlu olan ve Üsteğmen olarak ilçemizde göreve başlayan Komutanımız Ömer Seyhan daha sonra rütbe artırarak yüzbaşı olmuştu.
Haymanalılar tarafından çok sevilen Yüzbaşımız, giderken ilçemiz ile ilgili duygularını şu sözlerle dile getirdi, “Haymana şu ana kadar görev yaptığım yerler içerisinde en özel yerdir. Burasını çok sevdiğim için 4 yıllık görev süremi 5 yıla çıkardım ve 1 yıl fazladan kaldım. Güzel insanlarla karşılaştım, çok güzel ve kalıcı dostluklar kurdum. Görev yaptığım süre içerisinde vatandaşlarımızı baştacı ettim, onlar da aynı şekilde bizi baştacı ettiler. Şimdiki yeni görev yerim olan Batman’a gidiyorum. Artık orada bir fahri hemşeriniz var. Kapım her zaman herkese, tüm Haymanalara açık olacak. Artık beni fahri hemşeriniz olarak kabul edin. Zaten izinlerimde sürekli uğrayacağım. Buradan kopmayacağım. Herkes hakkını helal etsin. Benim varsa helal olsun.”
Jandarma Komutanı Ömer Seyhan Temmuz ayı ortalarına kadar ilçemizde görev yaptıktan sonra ayrılacak.
Değerli komutanımız Ömer Seyhan’a ilçemize yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür eder, yeni görev yerinde başarılar dileriz.
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.