SORUNLARIMIZ KENT KONSEYİNDE KONUŞULACAK

Bu habere 130 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 05/07/2019
Geçtiğimiz hafta Ankara’daki Kent Konseyi toplantısında Ticaret Borsası Başkanı Fazlı Çınar ve Ticaret Odası Başkanı Ercan Özkan, Başkan Mansur Yavaş ile bir araya geldiler.
29 Haziran Cumartesi günü Ankara Büyükşehir Belediyesi Konferans Salonu’nda Kent Konseyi toplantısı gerçekleştirildi.
Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz, 1'e karşı 233 delegenin oyunu alarak Ankara Kent Konseyi'nin yeni başkanı seçildi.
Yavaş, Ankara Kent Konseyi'nin başkentin vicdanı, feraseti ve ortak aklını temsil edeceğini vurgulayarak, "Yönetim anlayışım gereği meşvereti önemsiyorum. Yerel demokrasinin güçlü bir enstrümanı olarak kent konseyinin, istişareyi merkeze alan ortak bir akıl mekanizması işlevi göreceğine inanıyorum" dedi.
Kent Konseyi’nin üyesi olan Ticaret Odası Başkanı Ercan Özkan ve Ticaret Borsası Başkanı Fazlı Çınar da toplantıda hazır bulundular.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile fotoğraf çekilip, sohbet etme fırsatı da bulan oda başkanlarımız ilçemizdeki eksikleri fırsat buldukça Kent Konseyi’nde dile getirip çözüm bulmaya çalışacaklar.
Edindiğimiz bilgiye göre ileriki toplantılarda Kent Konseyi’nin birimleri oluşturulacak ve bu birimlerden bir ya da ikisine İlçemiz Oda Başkanları Ercan Özkan ve Fazlı Çınar’ın da getirilmesi bekleniyor.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
Bu yazıya toplam 1 yorum yapıldı.
  • Başlık : haymana 08/07/2019 16:34:38
    Gönderen : haymana
    Fazlı Çınar haymanada chp yi bitirdin sıra borsaya buralara mı geldi. çok güzel yolunda a.ş. oynuyorsun ama