SUMATİK’E BİLE SAHİP ÇIKAMADIK

Bu habere 214 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 13/04/2018
Büyük bir müjde ile gelen Sumatik, “tamir edeceğiz” denilerek götürüldü ve 15 gündür piyasada yok. Vatandaş duruma tepkili.
Aralık Ayı’nın ilk haftası kurulan Sumatik geçtiğimiz hafta geri gitti. Sumatiği götüren ekibin “Arızalı tamir ederek hemen geri getireceğiz” dediği söylendi.
Vatandaşların mesai saati bitiminde ve hafta sonları su yüklemesi için kurulan Sumatiğin asıl gitmesine sebep olarak ta, yüklemede beklenilen sayıya ulaşılamaması olduğu dillendiriliyor.
Özellikle AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kandemir tarafından büyük bir müjde olarak duyurulan Sumatiğin tekrar gitmesi vatandaşların tepkisine neden oldu.
Vatandaşlar, “Bir defa kurulduğu yer yanlıştı. Şehrin içine kurulması gerekirken dağ başına kuruldu. Birçok kimsenin haberi bile olmadı. Ayrıca yeterli talep ne demek? Buraya kadar gelmiş bir makineyi haftada 1 kişi bile kullansa hizmettir. Böyle saçma bir sebeple götürülmesinin izahı yok.”
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
Bu yazıya toplam 5 yorum yapıldı.
 • Başlık : Yar saçların lüle lüle 17/04/2018 04:59:42
  Gönderen : Al yazmalım
  Selvi boylum diye yazmış biri ilçe başkanı rüsteme.Bayağı güldüm yakışmış bu yorum.Bende ilave edeyim dedim.Al yazmalı selvi boylum rüstem ve belediye başkanı 1 yıl sonra bu halk size yar saçların lüle lüle rüstem özdemir sizlere güle güle diyecek.Hemde sazı da size hacı çalacak.
 • Başlık : İlçe başkanına 17/04/2018 01:17:35
  Gönderen : Memo
  Cidden ilçe başkanından yada belediye başkanından ne bekliyorsunuz.Eyer hala bi şeyler bekliyen varsa ya cahildir yada uzayda yaşıyordur.Adamların ilçe yanmış mı yokmu olmuş hiç umrumda deyil.Birinin saten işi gücü boy boy resim atarak medyatik olmak.Ekibini yanına alarak fakir fukaranın hakkı ile tatillere gitmek dünyayı gezmek.Cimcimede hergün yeyip içip eylenmek.Varmı bildiğiniz başka bir icraatı.Söyleyinde bizde bu millet de öğrensin.Rüsteme gelince ha onun varlığı ha yokluğu.Onu .....yurduna koyan bile yok.Bu ilçeyi Allah var 5 yılda tamamen bitirecekler bu gidişle.Ama suç bu halkda biz seçtik.Özdemiri de rüstemi de Allaha havale ettik.Hani derler ya d..s..n hakkından ima...z gelir.Bunların hakkından da ancak hacı gelir.O gün gelir ise en çok seni merak ediyorum rüstem o halini görmek isterim.
 • Başlık : erken secim 17/04/2018 23:11:49
  Gönderen : kemal
  erken secim varmış haymananın rüstem ve özdemirden kurtulması yakın bir akpartili olarak bunlar oldugu sürece vallahide billahide oy vermem.buzamana kadar verdim yeter ne olacaksa olsun bundan daha iyi olur haymana......
 • Başlık : ılçe başkanı senın marıfetındi hanı nerdeeee 16/04/2018 06:45:02
  Gönderen : anlatmaya gerek yok
  sayın ilçe başkanı rustem bey gazeteye selvı boylu resım cekılıp su matiği getırdım dedın maşallah ılçe başkanlığın suresınce ılk defa bı ıcraat yapmaya çalıştın oda boş çıktı bari git de evının su saatını normal sayaçlı yaptır kartlıdan vazgeç
 • Başlık : su matik 16/04/2018 16:49:02
  Gönderen : enes sakarya
  sumatik şehrin içine kurulursa istenilen yükleme sayısına kesinlikle ulaşacagına inanıyorum dag başına kurulursa tabikide istenilen yükleme sayısına ulaşılamaz...