TATİLİ TAEKWONDO İLE YAPIN

Bu habere 71 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 16/06/2017
Haymana Taekwondo Spor Okulu, yaz döneminde kapılarını açmış, yeni cevherleri spora kazandırmayı bekliyor. Yapılan açıklamaya göre okul tatilde de açık olacak.
Haymana Taekwondo Spor Okulu her yıl birçok çocuk ve genci zararlı alışkanlıklardan kurtararak topluma sağlıklı ve faydalı bireyler kazandırıyor.
6 yıldır Halk Eğtim Merkezi ve Haymana Belediyesi desteğinde devam eden kurslarda, yüzlerce başarılı sporcu yetiştiren spor okulumuz daha birçok sporcu yetiştirmek için çalışmalarını hızlandırıyor. Bu kapmsamda yaz tatilinde tüm gençleri ve çocukları taekwondo öğrenmeye davet ediyor.
Antrenör Burhan Tetik konu ile ilgili şunları söyledi; “ilçemizde yaptığımız bu faaliyette her geçen gün sporcu kitlemiz artmaktadır. Her yeni sporcu yeni bir yetenek ve şampiyon, ülkemizi ve bayrağımızı ilerde temsil edecek birey demektir. Daha önceki bir yazımızda da bu sporun çocuklarımıza ne tür imkanlar vereceğini açıklamıştık. Bunu tekrar hatırlatmak istiyorum. Bu sporlar çocuklarınız için bir gelecektir. Yaz döneminde şuan gerek mevcut sporcularımız gerekse yeni kayıt olmak isteyen çocuklarımıza ve velilerimize sesleniyorum, çocuklarınız yaz döneminde bu sporlarda çalışarak tatil yapsınlar. Bu yüzden duyarlı olalım ve çocuklarımızı teşvik edelim. Her konuda bu çocukların arkasındayız. Amacımız hedefimiz belli. Bunun için ailelerimizin desteklerine ihtiyacımız var. Kayıtlarımız devam ediyor ve herkesi bekliyoruz. Bunun yanısıra Ramazan Bayramı’nın hemen ardından Antalya’da “Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası” var. Biz de katılarak ilçemizi en iyi şekilde temsil edeğiz. Akabinde Eylül ayında Ordu da “Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası” var. Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası ve Tekirdağ ilinde birçok ülkenin katıldığı Uluslararası Taekwondo Şampiyonası var. Önümüzdeki süreç çok zorlu ama gece gündüz demeden çalışıyoruz. İnşallah buralardan güzel derecelerle döneceğiz. Dualarınızı bekliyoruz. Bu süreçlerde her zaman bu çocuklara sahip çıkan Belediye Başkanımız sayın Özdemir Turgut’a çok teşekkür ediyorum. Kurslar açarak çocuklarımıza destek veren Haymana Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Muzaffer Yıldız’a ve personeline de çok teşekkür ederim.”
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.