TAZİYE EVİ BİTMEK ÜZERE

Bu habere 207 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 01/12/2017
Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılmakta olan Taziye Evi, tüm hızıyla devam ediyor. İnşaatın 5 gün içinde biteceği söylendi.
Yapımına yaklaşık 40 gün önce başlanan Taziye Evinin inşaatı bitmek üzere.
Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Haymana Asri Mezarlığı yanına yapılan Taziye Evi çok hızlı ilerliyor. Edindiğimiz bilgilere göre de yaklaşık 5 gün içinde tamamlanarak hizmete açılacak.
Prefabrik olarak yapılan Taziye Evi’nde misafirlar için salon, mutfak, tuvaletler, kömürlük ve mescit bulunuyor.
Binada bayanlar ve erkekler için ayrı ayrı bölümler olacak.
Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut, yapılan taziye evinin Haymana için önemli olduğunu, artık taziyelerin bu evde yapılacağını, bu yatırım için çok mücadele ettiklerini, Büyükşehir Belediyesine ve emeği geçen herkese teşekkür ettiğini dile getirdi.
Turgut ayrıca, Pazar Yeri için de çalışmalarının devam ettiğini, inşallah bu yatırımın da en kısa zamanda tamamlanması için çalışmalarını sürdüreceğini ifade etti.
Haber. Hüseyin YILDIRIM
Bu yazıya toplam 4 yorum yapıldı.
 • Başlık : Yeter yakamızdan elini çek 08/12/2017 21:03:06
  Gönderen : Mehmet
  Tek elden çıkan bu yorumların artık çivisi çıktı. Abiciğim bırak artık Haymananın ve haymanalıların yakasından elini çek çek ne olursun çek.özdemiri kötülerken, senin özdemirden aşağı yönün yok ki abeçiğim.
 • Başlık : Nasıl arama 07/12/2017 20:45:23
  Gönderen : Adil
  Gelde arama hacıyı ne ümütler ile getirdi millet sizi.Memleket resmen ölmüş ağlayasınız yok.Yazıklar olsun ne diyelim sizlere.Millet hacı yı mumla deyil meşale ile arıyor artık.Sonuna kadar hacı bu saatten sonra.
 • Başlık : Helal olsun 07/12/2017 08:48:52
  Gönderen : Murat
  Helal olsun size başkanım.Çok büyük çaba göstermişsiniz ya oda olmasaydı.Şu yaptığınız son model tuvaleti de büyükşehire yaptırsaydınız.O zaman el elde baş başta olurduk herkes rahatlardı.Ah nasıl aramasın millet şimdi hacıyı.
 • Başlık : büyüksün büyükşehir 01/12/2017 05:52:14
  Gönderen : ali
  Allah razı olsun ankara büyükşehir belediyesinden onlarda olmasa belediyecilik namına birşey olmayacak buradanda haymana belediyesine sesleniyorum sizin hiçmi bir hizmetininiz olmayacak 2 gözlü(8:30-17:30) tuvaletinizden başka ayrıca sayın başkan demiş cok mücadele ettik taziye evi için bali yapılana sahip çıkmayın büyükşehir belediyesi 25 ilçeyede yapıyor böyle şeyler yani akpartili yada başka partili tüm ilçelere yapıyor sizin burda yapacağınız yapılana sahip çıkmak değil büyükşehir meclisinde ilçe ödeneklerinde büyük pay almak için mücadele etmektir ama 2018 bütçesindede öyle bir performans gösterilmedi yine küçülmeye köy olma yolunda emin adımlarla devam