ÜFÜRÜKÇÜLERE SUÇ ÜSTÜ OPERASYON

Bu habere 841 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 11/08/2017
İnsanların manevi duygularını sömürerek muska yazdığı ve dua ettiği iddia edilen karı-kocaya polis tarafından baskın yapılarak gözaltı yapıldı.
Haymana İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne, Yenimahalle TOKİ Konutlarında karı-koca olan iki kişilik bir şebekenin para karşılığı muska yazarak dua ettiğine dair ihbar geldi.
İhbarı değerlendiren polisler, savcılık talimatıyla harekete geçti ve sivil vatandaş kılığında sahte hocadan randevu istedi.
Sivil Polisleri tanımayan M.Z.Ç kapıyı açtı ve talepleri dinledi. Polisler: “Evliyiz, huzurumuz yok, bize yardımcı olun, boşanmak istemiyoruz. Dua ederek sorunları çözüyormuşsunuz. Bize de yardımcı olmanızı istiyoruz.” dedi.
Polislerin sorunlarını dinledikten sonra muska yazan M.Z.Ç isimli zanlıya, seri numaraları daha önceden kayıt altına alınan 200 TL para polis tarafından verildi.
Parayı alan şüphelilere kimliklerini gösteren polisler, şebekeyi seri numaraları alınmış paralarla beraber yakalayarak gözaltına aldılar.
Ağrı doğumlu olduğu belirtilen M.Z.Ç(55) ve Eşi G.Ç(49) polis merkezinde ifadesi alındıktan sonra savcılığa sevk edildi.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
Bu yazıya toplam 1 yorum yapıldı.
  • Başlık : Gerici ve Dinsiz Yobazların Düşmanı Hasan 19/08/2017 01:27:17
    Gönderen : Hasan
    Böyle ... insanlar, Afganistan`ta muskacılık yapar ve daha sapık işler yaparken, onlara karşı gelen ileri görüşlü ve tanınmış Ferhunde isimli Müslüman yazar bir kadından intikam almak için cahil sürüleri kandırıp tahrik ederek, kadının Kuranı kerimi yaktığı yalanını söylediler. Bu koyun sürüleri .... da kadını döve döve öldürttüler. Bu .... temizlenmelidir. İşte İslam`a zarar veren bu gerici yobazlar, İslam`ın en büyük düşmanıdırlar. Onların islam düşmanı dinsizlerden farkları yoktur. Afganistan`da cehalet ve şiddetin kurbanı Ferhunde www.bbc.com/turkce/haberler/2015/03/150325_afganistan_izlenim