VERGİLİ KAZANÇ KUTSALDIR

Bu habere 120 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 09/03/2018
Haymana Vergi Dairesi, Kaymakam Hüseyin Göktürk’ü, vergi haftası nedeniyle ziyaret etti.
Ülkemizde her yıl Şubat Ayı’nın son haftası ile Mart Ayı’nın ilk haftası Vergi Haftası olarak kutlanıyor.
Bu etkinlik kapsamında Haymana Vergi Dairesi Müdürü Vekili Vedat Ekinci ve idare çalışanlarından oluşan heyet Kaymakam Hüseyin Göktürk’ü ziyaret etti.
Ziyarette Kaymakam Hüseyin Göktürk, Haymana Vergi Dairesi Müdürlüğü’nün tahakkuk ve tahsilat oranları ile ilgili bilgi aldı. İdare çalışanlarının Vergi Haftalarını tebrik eden Göktürk, çalışmalarında başarı ve mükelleflere de bol kazanç diledi.
Hafta etkinliği ile ilgili gazetemize bilgi veren Haymana Vergi Dairesi Müdürü Vekili Vedat Ekinci şunları söyledi: “Gelir İdaresi olarak mükelleflerimizi velinimetimiz olarak görmekteyiz. İdaremizin onlarla var olduğunu, kurum olarak her türlü kolaylığı sağladıklarımızı belirtiriz. “Gelir idaresinin ev sahibi, mükelleflerimizdir” düsturu ile kutlamakta olduğumuz etkinlik sebebiyle, Haymana Vergi Dairesi Müdürlüğümüz İdari ve Personel olarak mükelleflerimiz ile Haymana halkına en derin sevgi ve saygılarımızı sunar, bol ve bereketli kazançlar temenni ederiz.”
Bizde Haymana Vergi Dairesi Müdürlüğü İdaresi çalışanları’nın ve mükelleflerin Vergi Haftası’nı kutluyor, başarılar diliyoruz.
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
Bu yazıya toplam 3 yorum yapıldı.
 • Başlık : Kaymakam Süleyman Erdoğan 10/03/2018 06:23:40
  Gönderen : Ahmet
  Bir de Süleyman Erdoğan Beyi de unutma vatandaş.Nuri Bektaş Anadolu Lisesi için az mı ter döktü gariban? Tabi sonraki olaylarını bilmiyorum, daha sonra fetö davasından gözaltına alındığını duymuştum. Şimdiki durumunu bilmiyorum tabi.
 • Başlık : Verginin kökleri acı,Meyvesi Tatlıdır. 10/03/2018 21:59:01
  Gönderen : SMMM HAKAN YALÇINKAYA
  Bu yıl Sağlık Nedenlerimden dolayı Haymana Veri Dairesine Vergi Haftasını Kutlamaya Gidemedim. Haymana Vergi Dairesi Müdürümüz Vedat Ekinci ve Vergi Dairesinde Çalışan Tüm Personelimizin, Vergi mükelleflerimizin vergi haftasını kutlar. Başarılı çalışmalar dilerim..
 • Başlık : Kaymakam halkin icine 10/03/2018 19:53:05
  Gönderen : Vatandas
  Ben haymana disinda oturan bi haymana sevdalisiyim..Yasadigim ilcede kaymakamlik tarafindan bazi etkinlikler yapilir. Mesela en son cocuklar icin sihirbaz palyoco oun alanlari pamuk seker gibi eglenceler duzenleyen bi ekibi ilceye getirmisti ..cocuklar eglensin diye...daha once yaza merhaba diye bir etkinlik yaparak tanidik sanatcilar getirmislerdi halk eglensin diye...mesele bi okul icin tanidik isadamlarindan hibe alarak okulu yeniden duzenlemislerdi..BIZIM HAYMANAMIZA GELEN KAYMAKAMLAR NE YAZIKKI MAKAMLARINDAN CIKMIYORLAR...( Huseyin KARAMESE haric..Bakin adam asagi Basdegirmen parkini haynanaya miras birakti )LUTFEN SIZDE HAYMANA ICIN BISEYLER YAPINIZ...zaten mevcut belediye baskani hic bir is yapmayai sevmiyo ve yapmiyo da..bari siz ugrasin biseylerle..oturmakla olacak isler degil..