YENİ ÇİFTİN EŞYALARI YANDI!

Bu habere 501 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 02/11/2018
Çikolata Konutlarda bir evin mutfağında çıkan küçük çaplı yangın, birçok tartışmayı da beraberinde getirdi.
Çarşamba günü akşam saatlerinde Mücahit Aydoğan’ın evinin mutfağında yangın çıktı.
Yeni evli olan Aydoğan’ın eşi yemek yaparken tüpün parlaması sonucu çıktığı tahmin edilen yangında mutfak eşyaları tutuştu ve büyük panik yaşandı. Ayrıca yeni evli çiftin bir çok yeni eşyası da kullanılamaz hale geldi.
3 kişinin yaşadığı evin her tarafını bir anda duman kapladı ve evdekiler kendisini dışarı zor attı. Daha sonra itfaiyeye haber verildi ve itfaiye’nin müdahalesi ile yangın kısa sürede söndürüldü.
Ancak Çikolata Konutlarda yaşayan vatandaşların isyanı büyük oldu.
Vatandaşlar günlerdir hatta aylardır sularının akmadığını, sular aksaydı mutfakta çıkan yangının musluk suyu ile anında söndürülebileceğini söylediler.
Ayrıca yine Çikolata Konutlar sakinleri çok uzun zamandır site içi sokak lambalarının yanmadığını, karanlıkta büyük panik ve kargaşanın yaşandığını söylediler.
Mağara devrinde bile böyle bir site olmayacağını, gece buralarda insan kesilse, hırsızlık olsa veya bir başka olay yaşansa karanlıkta kimsenin haberinin olmacağını dile getirerek sorumlulara adeta isyan ettiler.
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
Bu yazıya toplam 1 yorum yapıldı.
  • Başlık : Ağlence yoğ mu Ağlence 03/11/2018 17:54:36
    Gönderen : Murtaza
    Ağlencelere para var festivallere para var 5 yıldızlı otellerde toplantılara para var Angaradan gelen misafirlere para var tanıtımlara para var reklama para var eeeee doğal gazımızda geliyo daha ne olsun Ancak Allah etmiye birisi ölecekte susuzluktan haymanaya su gelecek Ancak karanlıktan biri ölecekte elektrik gelecağ bide bütün siyasiler inmiş sahaya milletin karşısına çıkmış şunu yapıcağ bunu yapıcağ ben yaptım o yapmadı Haydi deli oğlan hadi belime dolan zübük diye bi film vardı aha siz onu oynusonuz