YENİDEN AYHAN AKBENLİ

Bu habere 350 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 03/11/2017
Çankaya Haymanalılar Derneği 3’üncü Olağan Genel Kurul Toplantısını yaptı. Mevcut Başkan Ayhan Akbenli yeniden dernek başkanı oldu.
29 Ekim Pazar günü Ankara’da dernek üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul Toplantısı’na çok sayıda Haymanalı katıldı.
Kongrede tek liste ile seçime giren mevcut Başkan Ayhan Akbenli ikinci defa Çankaya Haymanalılar Derneği Başkanı seçildi.
Genel Kurul Toplantısında Federasyon Başkanı Suat Dinç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ankara’daki ve Polatlı’daki Dernek Başkanları hazır bulundu.
Kongrede bir konuşma yapan Dernek Başkanı Akbenli şunları söyledi: “Kongremize katılım gösteren Federasyon başkanımıza, yönetimine, dernek başkanları ve yönetimlerine, sivil toplum kuruluşu temsilcilerine çok değerli yönetim kuruluma genel kurulumuza teşrif eden bizleri onure eden herkese teşekkür ederim. İnşallah çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam edecek. Hepimizin ortak noktası Haymana. İlçemiz için elimizden ne geliyorsa daha fazlasını yapmanın gayretini göstereceğiz.” dedi.
Haber: Okan YALÇINKAYA
Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.