YILDIZKAYA’DAN SÜRPRİZ ZİYARET

Bu habere 278 kez bakıldı. Haberin eklenme tarihi: 09/03/2018
Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, Cumartesi günü MHP Haymana İlçe Teşkilatına bir ziyaret gerçekleştirdi.
MHP Haymana ilçe Başkanlığı’nın Cumartesi günü önemli konuklarına ev sahipliği yaptı. Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, MHP Polatlı İlçe Başkanı Uğur Güngör, İlçe Sekreteri Ertuğrul Kömez ve Belediye Encümeni Metin Baysar ile ilçemize geldi.
Kalabalık bir Haymanalı tarafından konuk edilen Yıldızkaya ve ekibi MHP Haymana İlçe Başkanlığında çiğköfte ile ağırlandı.
Haymana’nın kardeş ilçe olduğunu dile getiren Yıldızkaya burada yaptığı konuşmada şunları söyledi, “Haymana MHP İlçe Teşkilatı’nın daveti üzerine gelmiş bulunuyoruz. Ziyaretemizle beraber buradaki hemşerilerimizle istişare ettik. Biliyorsunuz Haymana ve Polatlı kardeş şehirlerdir. Gönül bağımız bambaşkadır ve oldukça derindir. Ayrıca Polatlı Merkezde yoğun bir Haymana’lı nüfus var. Burada sıcak bir sohbet ve ilgi ile karşılaştık. Herkese çok teşekkür ediyorum.”
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
Bu yazıya toplam 2 yorum yapıldı.
  • Başlık : Abdulkadirbey 10/03/2018 03:39:51
    Gönderen : Bekir
    Nerde menfaat orda abdülkadir ve farettin bu mahalleler size nasil oy verdi hayret ha sabun ha siz biraz dik duruş sergileyin yazikyazik
  • Başlık : SİYASET VE MENFAAT 10/03/2018 21:33:34
    Gönderen : Mustafa Demirel
    MUHTARLAR POLATLI`YAMI ADAY MHP`de KİMLER VARMIŞ HAYMANADA MUHTAR MUHTARLIОINI YAPACAK SİYASETÇİLER SİYASETİNİ MENFAATLER ÖN PLANA CIKINCA HERKES YERİNİ UNUTUYOR ÖMRÜNÜ MİLLİYETÇİLİKLE GEÇİRMİŞ TABAN ÇÜRÜTMÜŞ MHP NEREDE HANİ YARIN KENDİNİZE PARTİDE OTURACAK SANDALYE BULAMAZLAR. YILDIZ KAYA İYİ BİR SİYASETÇİ VE BLD BŞK BAK POLATLIDAKİ HAYMANALILARIN MEMLEKETLERİNDEN BAŞLAMIŞ GÖNÜLLERE GİRMEYE İNŞALLAH HAYMANA YADA YATIRIM MAKSADINDA FAYDASI OLUR