Yusuf Yılmaz

yusufyilmaz@haymana.com
Yazarın sitemizde "100" adet yazısı bulunmaktadır. Eklenme Tarihi: 09/12/2017 380 kez okundu.

KUTSAL BELDELER GİZLİ YAHUDİLERİN, YAHUDİ UŞAKLARININ İŞGALİNDEN KURTARILMALIDIR

İslam dünyasına baktığımız zaman; Osmanlı Devleti, her ne kadar Asr-ı Saadet dönemi ve 5. Halife Ömer Bin Abdülaziz (r.a.) dönemi kadar olmazsa da; İslam ümmetinin ümidi olmuş ve ümmete sahip çıkma noktasında elinden geleni yapmıştır. Halifelik Sancağını sadakatle 400 sene dalgalandırarak Kutsal topraklara hizmet etmiştir.

 İttihat ve Terakki Pervercilerin Alman hayranlığı, kalleş İngilizlerin oldubittisi ile Lawrens, Gertrude Bell gibi ajanlarının çalışmaları sonucunda, Mekke Emiri Şerif Hüseyin ve Ürdün Kralı 1. Abdullah denen hainlerin ihanetleriyle Osmanlı yıkıldı. İslam ümmeti sahipsiz kaldı.   

İngilizler ve emperyalist sömürgeciler, Ortadoğu petrolleri ve Siyonist bir devletin kurulması için masa başında çizdikleri haritalarlarla küçük devletçikler oluşturmuşlardır. Giderken de bu ülkelere, kuklalarını bırakmışlardır.

Müslümanlar için; Mekke ve Medine’den sonra, ilk kıblemiz olan Mescid’i Aksa’yı da bünyesinde barındıran 3. Kutsal şehir Kudüs’tür. Bu gün Katar hariç, Arapların el altından finansman ve lojistik destek verdikleri ve Filistin topraklarına hançer gibi saplanan İsrail korsan devleti, Filistin topraklarının yüzde 90’dan fazlasını ve Kudüs’ü de işgal etmiş, burada bulunan Mescid’i Aksa’yı kirletmiştir.

Özgür dünyanın lideri diye lanse edilen, aslında diğer sömürücü kâfirler gibi içi pislik yuvası ve şeytan sığınağı olan Amerika; sürekli İsrail’in koruyucusu olmuş, kukla bir örgüt olan Bir-Leşş-İmiş Devletlerde arasına İsrail aleyhine çıkan kararları veto etmiştir.

Amerika’nın son başkanı olan Donald Trump denen çatlak, Kudüs’ü tek taraflı olarak İsrail’in başkenti ilan ederek sömürgeci, terörist, katil yüzünü ve efendisi olan Siyonistlere karşı tasmalığını göstermiştir. İsrail’in işgal ve gasp politikasını destekleyerek İslam’a karşı da düşmanlığını ilan etmiştir.

Bunu yaparken de, Suudi Amerika kralı Salman, Mısır’ın kanlı darbe lideri katil Sisi ve Osmanlıya ihanet eden Kral 1. Abdullah’ın oğlu olan 2. Abdullah ile görüştüğünü belirtiyor. Trump denen çatlağın, görüştüğü ve onay aldığını söylediği Arap liderler; zaten Yahudi kökenli veya Yahudiliklerini gizleyen uşaklardır. Bunun yanında Halifelik sancağını 400 yıl taşıyan Osmanlı torunlarının ülkesi Türkiye, Katar ve Pakistan’a sorma gereği duymamıştır. 

Suudi Amerika, Amerika ve İsrail’in emri ile, kendileri gibi uşak birkaç Arap yöneticilerini de yanına alarak Katar’a ambargo uygulamışlar, Fetöcü hainlerin, 15 Temmuz kanlı darbe girişimlerine, lojistik destek vermişlerdir.

Peki, Müslümanlara soruyorum, kukla ve Yahudi kökenli bu üç ülke yöneticiler, Müslümanları ne kadar temsil ediyor? Müslümanları temsil etme hakları var mı? Allah’ın nimeti olan petrolden ve Hac organizasyonundan, tüm Müslümanların hakkı olan elde ettikleri haksız kazanç ile dünyanın en zengin ülkeleri arasına girmiştir. Tüm dünya Müslümanların hakkı olan bu paradan yüz milyarlarca dolar İsrail’e vermiştir. Suudi Amerika ve yanındaki piyonlar, Amerika’nın bu provokasyon olan hareketine hangi cüretle onay vermişlerdir?  

Amerika ve desteklediği İsrail, kâfirlikleri gereği alenen İslam’a ve Müslümanlara düşmanlık yapıyorlar. Peki, Müslüman halkları yöneten İslam düşmanı bu yöneticilerin alçaklıklarını neye bağlayacağız?

Bu durumda, genelde dünya Müslümanlarına, özelde o üç ülkede yaşayan Müslümanlara büyük İslami sorumluluk düşüyor. Öncelikli olarak, Müslümanlara ihanet eden batılı kâfirlerin işbirlikçisi olan İslam düşmanı bu üç ülkenin yönetimlerinin saltanat koltukları yerle bir edilmesi gerekiyor. Ayrıca Hac organizasyon görevinin bu Yahudi uşaklarından alınıp, bütün dünya Müslümanlarını temsil edecek İslami bir organizasyon eliyle yapılması elzem olmuştur.  

Kâfir ve terörist Amerika’yı Ortadoğu İslam topraklarından kovmanın ve Siyonist İsrail’i yıkmanın tek yolu, bu alçak, hain ve işbirlikçi yönetimlerin, işgal ettikleri saltanat koltuklarının yıkılması ile ancak olur. Bu da dediğim gibi öncelikle bu üç ülkedeki Müslümanların, sonra da tüm dünya Müslümanlarının görevidir. Aksi halde bu zillet, bu katliamlar ve bu onursuzluk kıyamete kadar devam edecektir. 07/12/2017  


Yorum Yapın
500

Bu yazıya toplam 2 yorum yapıldı.
  • Başlık : Çok güzel birvozet 09/12/2017 19:52:48
    Gönderen : Hasan
    Gerçekten son günleri özetleyen ve ağlanacak halimizi dile getiren yazı.
  • Başlık : Halimiz içler acisi 09/12/2017 12:11:03
    Gönderen : Galip yilmaz
    Yukarıda yazılan yazının altına imzamı atarım.islam ümmeti olarak cok aciz durumdayız yahudiler islam alemine küfür eder gibi gözümüzün önünde artık kutsal mekanlarimiza da el atmaya başladılar ve buna sesini bile çıkarmayan (turkiye) hariç bir İslam ümmeti var.çünkü çoğunun basında siyonistlerin yetiştirip islam ülkelerinin başına getirdiği kuklalar Var. İslam alemi bu kuklalalrdan kurtulmadigi müddetçe bu zorbaliklar devam edecek malesef.kısacası Kudüs sadece bizim kırmızı cizgimiz olmamalı.